صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و انیمیشن : انیمیشن Inside Out 2 رکورد جدیدی را در گیشه شکست!

انیمیشن Inside Out 2 رکورد جدیدی را در گیشه شکست!

انیمیشن Inside Out 2 رکورد تاریخی را در گیشه شکست!

فهرست مطالب

انیمیشن “Inside Out 2” توانسته است به عنوان پرفروش‌ترین انیمیشن روز سه‌شنبه در تاریخ گیشه آمریکا نام خود را ثبت کند.
این انیمیشن با افتتاحیه‌ای حیرت‌انگیز ۱۵۴.۲ میلیون دلاری در آمریکا آغاز به کار کرد که فراتر از تمامی انتظارات و پیش‌بینی‌ها بود. طبق تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، دنباله “Inside Out” رکورد دیگری را نیز به نام خود ثبت کرده است. “Inside Out 2” در روز سه‌شنبه موفق شد ۲۹.۱ میلیون دلار دیگر فروش کند و رکورد قبلی انیمیشن “Incredibles 2” با ۲۷ میلیون دلار در سال ۲۰۱۸ را بشکند.

این انیمیشن در پنج روز نخست اکرانش در گیشه آمریکا بیش از ۲۰۵.۷ میلیون دلار فروش داشته و به دومین فیلم پرفروش گیشه آمریکا در سال ۲۰۲۴ تبدیل شده است. “Dune: Part Two” با فروش ۲۸۲.۱ میلیون دلاری همچنان در صدر جدول قرار دارد، اما انتظار می‌رود که تا پایان هفته جاری جایگاه خود را به “Inside Out 2” واگذار کند. همچنین، این انیمیشن توانسته در گیشه بین‌المللی ۴۶ میلیون دلار دیگر فروش داشته باشد و مجموع فروش جهانی خود را به ۳۸۰ میلیون دلار برساند.

در “Inside Out 2″، احساسات مختلف در کنار هم حضور دارند

این انیمیشن همچنین به ششمین فیلم پرفروش در روز سه‌شنبه در تاریخ فیلم‌هایی که اکران آن‌ها در این روز آغاز نشده، تبدیل شده است. فیلم‌های “Star Wars: The Force Awakens”، “Avengers: Endgame”، “Spider-Man: No Way Home”، “The Lion King” و “The Force Awakens” بالاتر از آن قرار دارند. همچنین “Inside Out 2” به مجموع هشتمین فروش برتر در روز سه‌شنبه دست یافته است.

از جمله صداپیشگان این انیمیشن می‌توان به امی پولر در نقش شادی، فیلیس اسمیت در نقش غم، لویس بلک در نقش خشم، تونی هیل در نقش ترس، لایزا لاپیرا در نقش نفرت، مایا هاوک در نقش اضطراب، ایو ادبری در نقش حسادت، ادل اگزارکوپولوس در نقش بی‌حوصلگی، پال والتر هاوزر در نقش خجالت، کنسینگتون تالمن، دایان لین، کایل مک‌لاکلن،‌ لیلیمار هرناندز، ایوت نیکول براون، فلی، دیو گولز، فرانک اوز، بابی موینیهان، جون اسکویب، یانگ یی و جان راتزنبرگر اشاره کرد.

کلسی مان، کارگردان انیمیشن کوتاه “Party Central”، وظیفه کارگردانی “Inside Out 2” را بر اساس فیلمنامه‌ای از مگ لفاوه و دیو هلستاین بر عهده داشته است. همچنین انیمیشن “Elio” در تاریخ ۱۳ ژوئن ۲۰۲۵ و انیمیشن “Toy Story 5” در تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۲۶ اکران خواهند شد.

پست های مرتبط

کوکاکولا قوطی های اختصاصی برای المپیک پاریس ۲۰۲۴ طراحی کرد

شرکت کوکاکولا با معرفی یک سری نوشیدنی ویژه به مناسبت المپیک و…

فراخوان مسابقه بین المللی پوستر دانشجویی JAGDA 2024

انجمن طراحان گرافیک ژاپن (JAGDA) با افتخار اعلام می کند که مسابقه…

دیدگاهتان را بنویسید

گرافیک دینگ رسانه رسمی اطلاع رسانی اخبار گرافیکی مهم امروز شنیدی؟ میخوام ببینم نه ندیدم