صفحه اصلی > بازی و سرگرمی : بازی‌های کلاسیک راکستار اکنون در اشتراک جی‌تی‌ای پلاس

بازی‌های کلاسیک راکستار اکنون در اشتراک جی‌تی‌ای پلاس

اشتراک جی تی ای پلاس

فهرست مطالب

استودیو بازی‌سازی Rockstar Games اعلام کرده است که در ادامهٔ سال جاری، دو عنوان کلاسیک خود شامل LA Noire و Bully را به سرویس اشتراکی GTA+ اضافه خواهد کرد. سرویس GTA+، یک سرویس اشتراکی اختصاصی است که توسط Rockstar Games ارائه می‌شود و با پرداخت ۶ دلار در ماه، امکان دسترسی به محتوای انحصاری برای بازی GTA Online را فراهم می‌کند. این محتوا شامل پول اضافی، اتومبیل‌های جدید و محتوای اختصاصی است. به عنوان مثال، از ماه آوریل تا آگوست امسال، مشترکان GTA+ هر ماه به میزان یک میلیون دلار پول داخل بازی دسترسی خواهند داشت.

در حال حاضر، سرویس GTA+ توانسته است چندین بازی از پلتفرم‌های مختلف را در بر بگیرد. با این اشتراک، شما می‌توانید به بازی‌هایی نظیر Red Dead Redemption و GTA Trilogy Definitive Edition را داشته باشید. این دسترسی بر روی پلتفرم‌های Xbox و PlayStation، و همچنین به GTA Liberty City Stories و GTA Chinatown Wars بر روی iOS و Android دسترسی پیدا کنید.

در حال حاضر، تیم توسعه‌ی راکستار بر روی ساخت بازی GTA 6 مشغول کار است. اولین تریلر این بازی توانسته است تاکنون بیش از ۱۸۳ میلیون بازدید در یوتیوب را به دست آورد. قبل از آن، راکستار قرار است که در تابستان یک به‌روزرسانی بزرگ برای بازی GTA Online عرضه کند. در صورتی که انتشار GTA 6 با تأخیر خاصی مواجه نشود، این به‌روزرسانی ممکن است آخرین محتوای اضافی برای این بازی آنلاین باشد.

کاربران کنسول‌ های نسل نهم با خرید اشتراک GTA+ از مزایای بیشتری همچون ماشین ها، آیتم‌ها و ۵۰۰ هزار دلار پول درون جی تی ای آنلاین برخوردار خواهند شد.

این سرویس از ۹ فروردین ماه با قیمت ماهیانه ۶ دلار در دسترس خواهد بود.

منبع خبر: www.videogameschronicle.com

پست های مرتبط

کارت اعتباری Xbox هم‌اکنون با مزایای جدید در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت اعلام کرده است که کارت اعتباری Xbox Mastercard اکنون برای تمامی…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریمیک Prince of Persia | Sands of Time دیگر شباهتی به تریلر رونمایی ندارد

بسیاری مشتاقانه منتظر ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time هستند،…

۲۲ فروردین ۱۴۰۳

بازی‌های جدید ماه آوریل برای اعضای PlayStation Plus

سونی اخیراً مجموعه بازی‌های PlayStation Plus Essential برای ماه آوریل ۲۰۲۴ را…

۱۲ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید