صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و بازی و سرگرمی : LEGO Horizon Adventures ماجراجویی ۸ ساعته سرگرم‌ کننده مانند Lego Movie !

LEGO Horizon Adventures ماجراجویی ۸ ساعته سرگرم‌ کننده مانند Lego Movie !

LEGO Horizon Adventures 8 ساعت ماجراجویی سرگرم کننده مانند فیلم Lego!

فهرست مطالب

وقتی به بازی‌ های مهم پلی‌استیشن در سال آینده توجه می‌ کنید، احتمالاً نام LEGO Horizon Adventures بیشتر از همه به چشم می‌خورد. این بازی یک ماجراجویی طنز است که در آن الوی به دنبال مادرش می‌گردد و درگیر ماجراهایی بزرگ‌تری می‌شود. جیمز ویندلر، کارگردان و روایتگر بازی در پیش نمایش GameSpot از این اثر گفت که این در مقایس بازی‌های اصلی این مجموعه نخواهد بود.

طبق گفته‌های ویندلر، به نظر می‌‌رسد که این بازی حدود هفت تا هشت ساعت طول می‌کشد تا به پایان برسد، اگرچه برخی از المان‌های بازی این فضا را ایجاد می‌کند که بازیکن بتواند به بازی خود بازگشته و یک‌سری ماموریت را انجام دهد. او گفت که بازی مذکور اثری وفادارانه نیست و همچنین یک تقلید هم به شمار نمی‌رود. در واقع این بازی یک پارودی از دنیای هورایزن خواهد بود و شوخ طبعی بازی بخش ویژه‌ای از ماهیت آن را تشکیل می‌هدد.

اگرچه ممکن است این بازی شبیه به دیگر بازی‌های لگو به نظر برسد، اما بازی به آن اندازه بزرگ نیست و المان‌هایی مثل Stud Counter در بازی وجود ندارد. ویندرلر به جای تمرکز بر عناصر مجموعه لگو، آن را با بازی Lego Movie اما با شخصیت‌هایی از Horizon Zero Dawn مقایسه می‌کند. LEGO Horizon Adventures در تعطیلات امسال برای PS5 ،PC و Nintendo Switch منتشر می شود.

پست های مرتبط

کوکاکولا قوطی های اختصاصی برای المپیک پاریس ۲۰۲۴ طراحی کرد

شرکت کوکاکولا با معرفی یک سری نوشیدنی ویژه به مناسبت المپیک و…

فراخوان مسابقه بین المللی پوستر دانشجویی JAGDA 2024

انجمن طراحان گرافیک ژاپن (JAGDA) با افتخار اعلام می کند که مسابقه…

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید

گرافیک دینگ رسانه رسمی اطلاع رسانی اخبار گرافیکی مهم امروز شنیدی؟ میخوام ببینم نه ندیدم