صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان : تغییرات در مایکروسافت | معرفی رهبر جدید برای ویندوز و سرفیس

تغییرات در مایکروسافت | معرفی رهبر جدید برای ویندوز و سرفیس

تغییرات در مایکروسافت | معرفی رهبر جدید برای ویندوز و سرفیس

فهرست مطالب

مایکروسافت به‌عنوان رهبر جدید بخش‌های ویندوز و سرفیس خود، «پاوان داولوری» را معرفی کرد. پس از جدا شدن «پانوس پانای» و پیوستن او به آمازون در سال گذشته، مایکروسافت برای ویندوز و سرفیس دو رهبر جداگانه انتخاب کرد. داولوری مسئولیت بخش سرفیس را بر عهده گرفت و «میخائیل پاراخین» را به عنوان رهبر جدید تیم ویندوز و تجربیات وب انتخاب کرد. اکنون، داولوری مسئولیت هر دو بخش را به عهده گرفته است، زیرا پاراخین تصمیم گرفته است تا «نقش‌های جدید» را بررسی کند.

بر اساس یادداشت داخلی جدید از «راجش ژا»، رئیس بخش تجارب و دستگاه‌های مایکروسافت در The Verge، سازماندهی جدید بخش ویندوز شرح داده شده است. با این تغییر، مایکروسافت تیم‌های ویندوز و سرفیس خود را دوباره یکپارچه کرده است. ژا در این باره توضیح می‌دهد:

“«این امر باعث می‌شود تا بتوانیم رویکردی جامع برای ساخت سیلیکون، سیستم‌ها، تجارب و دستگاه‌هایی داشته باشیم که شامل کلاینت ویندوز و ابر برای این دوره هوش مصنوعی می‌شوند.»”

رئیس جدید ویندوز و سرفیس مایکروسافت

داولوری که حالا مسئولیت رهبری تیم ویندوز و سرفیس را بر عهده دارد و به‌طور مستقیم به راجش ژا گزارش خواهد داد، بیش از 23 سال در مایکروسافت فعالیت کرده است. او در توسعه و ساخت پردازنده‌های سفارشی دستگاه‌های سرفیس با شرکت‌های کوالکام و AMC نیز نقش داشته است.

پاراخین نیز در آینده نامشخصی در مایکروسافت را تجربه می‌کند و در یادداشت داخلی مایکروسافت اشاره شده است که او به دنبال “نقش‌های جدید” است که احتمالاً با خروج او از مایکروسافت مرتبط است. پاراخین قبل از اینکه مسئولیت‌های بخش مهندسی ویندوز و تغییرات مایکروسافت را بپذیرد، در بخش بینگ چت مشغول به کار بود.

اعلام تغییرات جدید در مایکروسافت همزمان با استخدام “مصطفی سلیمان“، هم‌بنیان‌گذار دیپ‌مایند گوگل به‌عنوان مدیرعامل واحد هوش مصنوعی این شرکت، اتفاق افتاد. و غول فناوری تعدادی از کارمندان Inflection AI را جذب کرد، از جمله “کارن سیمونیان” که یکی از بنیان‌گذاران بوده و در حال حاضر به عنوان دانشمند ارشد هوش مصنوعی در مایکروسافت مشغول به کار است.

پست های مرتبط

 

نسخه جدید فتوشاپ 25.7 در آوریل 2024 منتشر شد ادوبی با انتشار…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

خلاقیت در ناقص بودن! کمپین تبلیغاتی جدید چیتوز

کمپین جدید چیتوز با شعار «خلاقیت در ناقص بودن!» به طور جذاب…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

نسخه جدید اپلیکیشن موبایل Adobe Express توسط شرکت ادوبی رونمایی شد

شرکت ادوبی امروز با افتخار از اپلیکیشن موبایل جدید خود، Adobe Express،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید