صفحه اصلی > اخبار گرافیک ایران و بازی و سرگرمی و رویداد و همایش : جشنواره بزرگ «ایران آینده ۴» میزبان شهروندان تهرانی !

جشنواره بزرگ «ایران آینده ۴» میزبان شهروندان تهرانی !

جشنواره بزرگ «ایران آینده ۴» میزبان شهروندان تهرانی می‌شود

فهرست مطالب

معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حمیدرضا خونویی، از برگزاری جشنواره “ایران آینده” خبر داد و اعلام کرد: در این جشنواره برنامه های متنوعی در ایستگاه های مختلف نظیر پویش “هم عهدی با شهدای خدمت” برگزار می شود که نوجوانان در آن با شهدای خدمت پیمان می بندند تا آینده ای روشن برای ایران بسازند.

جشن ایران آینده

خونویی همچنین به برگزاری نشست های “بچه های رستا” در فرهنگ سراها اشاره کرد و افزود: در این نشست ها نوجوانان به بحث و تبادل نظر در خصوص مسائل روز جامعه می پردازند. در جشن ایران آینده نیز بخش های گفت و‌گو محور برای شناخت بهتر نوجوانان طراحی شده است.

وی ادامه داد: ایستگاه های ورزشی، سرگرمی، فرهنگی، آموزشی، هنری، صنایع دستی، بازی های سنتی و دیجیتال، مسابقات و برنامه های کودک از دیگر بخش های این جشنواره می باشند. جشن ایران آینده فرصتی استثنایی برای همگان است تا با فرهنگ و هنر ایران آشنا شوند.

طراحی لوگو

در راستای این جشنواره، فراخوان طراحی لوگو برای “ایران آینده” نیز منتشر شده است. هنرمندان و طراحان گرافیک می‌توانند در این فراخوان شرکت کرده و ایده های خلاقانه خود را ارائه دهند. هدف از این فراخوان طراحی لوگو، ایجاد نمادی برای جشن ایران آینده است که بتواند فرهنگ و آرمان‌های ایران را به تصویر بکشد.

خونویی درباره بخش صحنه ای جشنواره گفت: هر شب از اذان مغرب تا ساعت ۲۲ برنامه های متنوعی همچون اجرای سرود، مسابقات، سخنرانی ها و نمایش ها در هر دو فرهنگ سرا برای خانواده های تهرانی برگزار می شود. این برنامه ها به طور همزمان از شبکه های تلویزیونی امید و پویا نیز پخش خواهد شد. این برنامه ها به گونه ای طراحی شده اند که تمام اعضای خانواده بتوانند از آنها لذت ببرند و در جشن ایران آینده سهیم شوند.

وی همچنین اعلام کرد که فرهنگ سرای خاوران میزبان نمایش فیلم های ویژه نوجوانان خواهد بود. هر شب از ساعت ۲۲ در سالن روباز سوم خرداد، یک فیلم با محوریت نوجوانان به نمایش درمی آید. این بخش از جشن ایران آینده به نوجوانان اختصاص دارد تا بتوانند در محیطی امن و دوستانه از فیلم‌های آموزشی و سرگرم‌کننده لذت ببرند.

شعار جشنواره

جشنواره “ایران آینده” با شعار “همه با هم برای ایران آینده” از ۳۰ خرداد تا ۴ تیر ماه، از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در دو بخش ایستگاه های ورزشی، سرگرمی و بازی، فرهنگی، آموزشی، هنری، گویندگی و بازیگری برگزار می شود. این شعار نشان‌دهنده هدف بزرگتر جشن ایران آینده است که همگی با هم برای ساختن آینده‌ای بهتر برای ایران تلاش کنیم.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این جشنواره به فرهنگ سرای خاوران واقع در خیابان خاوران، سه راه هاشم آباد و فرهنگ سرای رازی در خیابان قزوین، پارک رازی مراجعه کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به درگاه رسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران به نشانی www.farhangsara.ir مراجعه کنید یا با شماره تلفن ۱۸۳۷ تماس بگیرید.

پست های مرتبط

فراخوان مسابقه بین المللی پوستر دانشجویی JAGDA 2024

انجمن طراحان گرافیک ژاپن (JAGDA) با افتخار اعلام می کند که مسابقه…

سفری به دنیای جادویی تصویرسازی کتاب کودک

تصویرسازی کتاب کودک نه‌تنها به داستان‌ها جان می‌بخشد، بلکه باعث می‌شود کودکان…

دیدگاهتان را بنویسید

گرافیک دینگ رسانه رسمی اطلاع رسانی اخبار گرافیکی مهم امروز شنیدی؟ میخوام ببینم نه ندیدم