صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و دسته‌بندی نشده و رویداد و همایش : سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

فهرست مطالب

در طی رویداد شوکیس بازی‌های تابستانی ایکس باکس که شب گذشته برگزار شد، مایکروسافت از سه مدل جدید کنسول  Xbox Series  برای عرضه در سال جاری میلادی رونمایی کرد. این حرکت به عنوان بخشی از تعهد مایکروسافت به گسترش جامعه گیمینگ و اتصال بازیکنان در سراسر جهان به طیف گسترده ای از بازی‌ ها و دستگاه‌ ها، انجام شده است.

مایکروسافت در بیانیه‌ای گفت: ایکس باکس مشتاق به ایجاد جامعه ای از گیمینگ است که بازیکنان را در سراسر جهان به وسیله‌ی بازی‌ها و دستگاه‌های متنوع به هم متصل می‌کند. این شامل ارائه راه‌های بیشتری به بازیکنان برای پیوستن به بازی‌های کنسولی با Xbox به عنوان بهترین راه برای لذت بردن از تجربیات متنوع ساخته‌ شده توسط سازندگان بازی است.

مدل ‌های جدید کنسول  Xbox Series

  1.  Xbox Series X All-Digital این نسخه کاملاً سفید با یک ترابایت فضای ذخیره‌سازی قرار است در تعطیلات کریسمس ۲۰۲۴ عرضه شود. این مدل تمام دیجیتال با قیمت ۴۵۰ دلار در دسترس خواهد بود.
  2.  Galaxy Black Series X این کنسول جدید با دو ترابایت فضای ذخیره ‌سازی و رنگ مشکی براق، با قیمت ۶۰۰ دلار عرضه می‌شود.
  3.  Robot White Series S   این مدل با یک ترابایت فضای ذخیره‌ سازی و رنگ سفید، با قیمت ۳۵۰ دلار در دسترس خواهد بود.

پیش‌سفارش‌های این کنسول‌های جدید در ماه‌ های آینده آغاز می‌شود، اما مایکروسافت هنوز زمان دقیق آن را اعلام نکرده است.

تاریخچه و زمینه

برای اولین بار سال گذشته، پس از انتشار اسناد دادگاه مایکروسافت در مقابل FTC ، شایعاتی درباره به‌روزرسانی میان نسلی برای کنسول ‌های  Xbox به گوش رسید. این اسناد برنامه ‌هایی را برای یک سری ایکس دیجیتالی و یک سری اس سفید یک ترابایتی نشان دادند. اکنون، با رونمایی رسمی از این مدل‌ها، مایکروسافت قصد دارد تا بازیکنان را با گزینه‌های بیشتری در زمینه کنسول‌ های بازی جذب کند و تجربه ‌ای بی‌ نظیر و متنوع از گیمینگ را فراهم آورد.

نتیجه‌ گیری

با عرضه این سه مدل جدید، ایکس باکس تلاش می‌ کند تا نیازهای مختلف بازیکنان را برآورده کند و امکانات و ویژگی  ‌های متنوعی را ارائه دهد که به جامعه گیمینگ جهانی ارزش افزوده بدهد. این حرکت نشان ‌دهنده تعهد مایکروسافت به نوآوری و بهبود مداوم تجربه گیمینگ است. منتظر اطلاعات بیشتر درباره پیش ‌سفارش‌ ها و زمان دقیق عرضه این کنسول‌ ها باشید.

پست های مرتبط

کوکاکولا قوطی های اختصاصی برای المپیک پاریس ۲۰۲۴ طراحی کرد

شرکت کوکاکولا با معرفی یک سری نوشیدنی ویژه به مناسبت المپیک و…

فراخوان مسابقه بین المللی پوستر دانشجویی JAGDA 2024

انجمن طراحان گرافیک ژاپن (JAGDA) با افتخار اعلام می کند که مسابقه…

دیدگاهتان را بنویسید

گرافیک دینگ رسانه رسمی اطلاع رسانی اخبار گرافیکی مهم امروز شنیدی؟ میخوام ببینم نه ندیدم