صفحه اصلی > اخبار گرافیک ایران و بازی و سرگرمی : Alien Rogue Incursion، تجربه ای تازه در واقعیت مجازی !

Alien Rogue Incursion، تجربه ای تازه در واقعیت مجازی !

Alien Rogue Incursion، تجربه تازه در واقعیت مجازی !

فهرست مطالب

دنیای بازی‌های ویدیویی به زودی میزبان یک تجربه هیجان‌انگیز جدید خواهد شد! تازه‌ترین عضو خانواده بازی‌های واقعیت مجازی، بازی “Alien: Rogue Incursion” است که توسط استودیو Survios ساخته شده. این بازی که بر اساس سری محبوب Alien است، یک بازی وحشتناک و تک‌نفره است که داستانی کاملاً جدید را در این دنیا روایت می‌کند. بازی قول می‌دهد که مملو از صحنه‌های اکشن و کشفیات تکان‌دهنده باشد، و البته زنومورف‌هایی (بیگانگانی) در آن هستند که حتماً شما را به وحشت خواهند انداخت!

متاسفانه، تریلر منتشر شده برای این بازی هنوز شامل صحنه‌هایی از گیم‌ پلی یا جزئیات داستانی نیست. TQ Jefferson، مدیر ارشد محصول در استودیو Survios، می‌گوید که تیم آن‌ها سال‌هاست که به عشق و علاقه خود به سری Alien می‌پردازند و اکنون مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن این تجربه با طرفداران هستند.

استودیو اعلام کرده که این بازی نه تنها برای پلتفرم‌های واقعیت مجازی بلکه برای کنسول‌ها و PC نیز عرضه خواهد شد، اما هنوز جزئیاتی در مورد اینکه آیا بازی به طور خاص برای این پلتفرم‌ها توسعه داده شده، ارائه نشده است.

“Alien: Rogue Incursion” قرار است در اواخر سال 2024 برای PlayStation VR2، Meta Quest 3 و SteamVR منتشر شود. پس آماده باشید، زیرا این بازی قطعاً قلب‌ها را به لرزه درخواهد آورد!

پست های مرتبط

پوستر تئاتر با تایپوگرافی حسی ، نگاهی به آثار بهرام بیضایی

طراحی پوستر تئاتر همواره برای طراحان گرافیک چالش ‌برانگیز بوده ‌است. چرا…

GTA 5 با فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ رکوردشکنی کرد!

بازی جی‌تی‌ای ۵ (GTA 5) از چندین سال پیش به بزرگ‌ترین محصول…

معرفی فونت میم ، اوج خوانایی و نوآوری در طراحی گرافیک

دنیای طراحی گرافیک همواره در حال تحول و پیشرفت است. طراحان برای…

دیدگاهتان را بنویسید