صفحه اصلی > دسته‌بندی نشده : خالق GTA مشغول ساخت بازی علمی‌ تخیلی جدید A Better Paradise !

خالق GTA مشغول ساخت بازی علمی‌ تخیلی جدید A Better Paradise !

خالق GTA مشغول ساخت بازی علمی‌ تخیلی جدید A Better Paradise !

فهرست مطالب

دن هاوسر، موسس راکستار و نویسنده مشهور سری GTA، در استودیو Absurd Ventures روی یک بازی جدید جهان باز علمی تخیلی کار می‌ کند. این استودیو که به خلق جهان‌ های غنی و داستان‌ های متنوع می‌پردازد، پروژه جدیدی به نام “A Better Paradise” را معرفی کرده است.

Absurd Ventures که در سانتا مونیکا، کالیفرنیا مستقر است، هدف خود را ساخت محتوا های تعاملی و داستان‌ های جذاب برای بازی‌ های ویدیویی، کتاب‌ ها، رمان‌ های گرافیکی و پادکست‌ های متنی قرار داده است. پروژه جدید دن هاوسر یک بازی علمی تخیلی جهان باز است که داستان آن در آینده نزدیک و در دنیایی به نام “A Better Paradise” جریان دارد. این بازی روایت‌ گر توسعه شوم یک پروژه جاه‌طلبانه اما اعتیاد آور به رهبری دکتر مارک تایبورن، مخترع و روانشناس است. با شروع نتایج غیرمنتظره و نگران‌ کننده از این بازی پیشرفته، دنیای دیجیتالی و هوش مصنوعی فوق‌ العاده آن خاموش و کنار گذاشته می‌شود.

استودیو Absurd Ventures همچنین اعلام کرده است که سریال صوتی “A Better Paradise” که در همان دنیای بازی جریان دارد، از تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۱ خرداد) به پخش می‌رسد. این سریال صوتی ۱۲ قسمته داستانی در همان جهان علمی تخیلی بازی را روایت می‌کند.

علاوه بر این، Absurd Ventures در حال حاضر روی چند پروژه مرتبط با “A Better Paradise” کار می‌کند که شامل ادامه فصل‌ های سریال صوتی، یک سریال تلویزیونی و بازی ویدیویی می‌ شوند. این اطلاعات توسط یک منبع داخلی ناشناس تایید شده است، هرچند استودیو هنوز به صورت رسمی واکنشی نشان نداده است.

برای تحقق این اهداف بلندپروازانه، Absurd Ventures به دنبال استخدام در هفت موقعیت شغلی از جمله طراح ارشد گیم‌ پلی، کارگردان هنری، طراح ارشد، مدیر ارشد هنری، تهیه‌کننده ارشد، مدیر فنی ارشد و مدیر فنی نیرو است.

پست های مرتبط

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

در طی رویداد شوکیس بازی‌های تابستانی ایکس باکس که شب گذشته برگزار…

بهترین کشور برای مهاجرت گرافیست‌ ها در سال 2024

طراحی گرافیک به عنوان یکی از حرفه‌ های جذاب و مهم در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

چگونه در سال ۲۰۲۴ طراحی گرافیک شروع کنیم

طراحی گرافیک، هنری است که با استفاده از خلاقیت و فناوری، پیام‌…

دیدگاهتان را بنویسید