صفحه اصلی > هوش مصنوعی : انجمن فایرفلای ادوبی؛ پلی برای ارتقاء خلاقیت‌های بی‌مانند

انجمن فایرفلای ادوبی؛ پلی برای ارتقاء خلاقیت‌های بی‌مانند

انجمن فایرفلای ادوبی؛ پلی برای ارتقاء خلاقیت‌های بی‌مانند

فهرست مطالب

با معرفی گالری جامع انجمن فایرفلای، ادوبی به کاربران فرصت بیشتری برای ابراز خلاقیتشان می‌دهد. این فضا، که در اپلیکیشن وب فایرفلای در دسترس است، اهداف بی‌حد و بی‌نهایت، بیان هنری با هوش مصنوعی تولیدی را از طریق جمع‌آوری اندیشه‌های خلاق به نمایش می‌گذارد.

فایرفلای، یک مدل هوش مصنوعی تولیدکننده متن به تصویر، به یک ستون اصلی برای هنرمندان جهانی تبدیل شده است. این پلتفرم تاکنون بیش از پنج میلیارد تصویر را خلق کرده است. از آنجایی که فایرفلای با استفاده از محتوای عمومی و تصاویر ادوبی استوک آموزش دیده است، به عنوان یک گزینه اخلاقی در این حوزه شناخته می‌شود. آثار تولید شده توسط این هوش مصنوعی در محدوده استفاده‌ی تجاری ایمن قرار می‌گیرند.

اشتراک کارها برای نقد و تحلیل و بازآفرینی

در ادوبی فایرفلای بر روی هر خروجی، نشان اعتبار محتوا حک شده‌است. که شفافیت درباره‌ی منشاء هوش مصنوعی و نرم‌افزار استفاده‌شده (ادوبی فایرفلای) را تضمین می‌کند. نسخه‌ی قبلی این گالری تنها شامل پروژه‌های منتخب ادوبی بود. با این حال به گفته ادوبی نسخه‌ی جدید به‌صورت لحظه‌ای فعالیت می‌کند و از بازدیدکنندگان دعوت می‌کند تا نه تنها به تحسین آثار بپردازند، بلکه به‌طور فعال با آن‌ها درگیر شده و آن‌ها را بازآفرینی کنند. بدین ترتیب، این انجمن می تواند جان دوباره‌ای به مفهوم خلاقیت مبتنی بر جامعه‌ی کاربران ببخشد.

گالری انجمن فایرفلای، به عنوان یک دروازه برای هنرمندان و خالقان، به وجود آمده است. این فضا به کاربران اجازه می‌دهد تا شاهکارهای تولیدشده با هوش مصنوعی فایرفلای را، از تصاویری که با متن ایجاد شده‌اند تا محتوای خاص برای شبکه‌های اجتماعی، در این مجموعه به اشتراک بگذارند. گالری انجمن فایرفلای فراتر از یک نمایشگاه ساده است؛ اینجا یک فضای یادگیری، الهام‌گیری و همکاری است. کاربران می‌توانند یکدیگر را برای کاوش در مسیرهای جدید، کشف روش‌های جدید هدایت هوش مصنوعی و توسعه‌ی کارها تشویق کنند.

پست های مرتبط

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد، ابزاری ایده‌ال برای طراحان بازی و…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پایان پشتیبانی DALL-E 2 و آغاز عصر جدید با DALL-E 3

شرکت OpenAI، پیشرو در توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی، اعلام کرد که پایان…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رونمایی از پروژه گلیز | نرم‌افزار رایگان ضد هوش مصنوعی برای حفاظت از حقوق هنری

پروژه گلیز نسخه دوم نرم‌افزار خود را منتشر کرد. پروژه گلیز (The…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید