صفحه اصلی > هوش مصنوعی : ورود نوآوری به دنیای طراحی | هوش مصنوعی در CorelDRAW

ورود نوآوری به دنیای طراحی | هوش مصنوعی در CorelDRAW

ورود نوآوری به دنیای طراحی | هوش مصنوعی در CorelDRAW

فهرست مطالب

شرکت فناوری Alludo به‌روزرسانی‌‌های مفیدی را برای مجموعه نرم‌افزارهای طراحی گرافیک خود ارائه داده است. این نرم‌افزارها شامل CorelDRAW Graphics Suite، CorelDRAW Technical Suite، CorelDRAW Standard و CorelDRAW Essentials می‌شوند. این مجموعه نرم‌افزاری که همیشه در برترین‌های نرم‌افزارهای هنر دیجیتال جای داشته است، با امکانات جدید خود، فرآیند خلق آثار را برای طراحان گرافیک و هنرمندان دیجیتال از سطح مبتدی تا حرفه‌ای، آسان‌تر از همیشه می‌کند.

استفاده از تبلت‌های طراحی پیشرفته می‌تواند ابزار مهمی در فرآیند طراحی باشد، اما داشتن یک نرم‌افزار طراحی گرافیک با کیفیت و کاربرپسند، برای دستیابی به اهداف خلاقانه ضروری است. نسخه به‌روزرسانی‌شده‌ی CorelDRAW با مجموعه‌ای از براش‌های نقاشی کاملاً جدید و معرفی یک پلاگین مبتنی بر هوش مصنوعی، نوآوری خود را در بهینه‌سازی حوزه هنر و طراحی دیجیتال به حداکثر رسانده‌است.

جدیدترین به‌روزرسانی‌ها

1. پلاگین Vision FX: یکی از به‌روزرسانی‌های اساسی این مجموعه، افزودن یک پلاگین مبتنی بر هوش مصنوعی به نام Vision FX است. این ابزار به کاربران این امکان را می‌دهد که با استفاده از توضیحات متنی، تصاویر را ایجاد کنند. با این ویژگی، تخیلات انسانی با قدرتمندترین ابزار فناوری ادغام می‌شود. Vision FX از طریق صفحه اصلی CorelDRAW قابل دسترسی است و با CorelDRAW و Corel PHOTO-PAINT سازگار است.

2. دسترسی از راه دور به فونت‌ها: CorelDRAW Graphics Suite همچنین دسترسی از راه دور به فونت‌ها را معرفی می‌کند، که به کاربران این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به دانلود، پیش‌نمایش فونت‌ها را در پروژه‌های خود مشاهده کنند.

3. مجموعه‌ی جدیدی از براش‌ها: این به‌روزرسانی مجموعه‌ای جدید از براش‌ها ارائه می‌دهد که تقلیدی از ابزارهای هنری سنتی مانند مداد، پاستل و رنگ هستند. با بیش از ۱۰۰ براش مبتنی بر پیکسل، کاربران می‌توانند ضربات قلم را با دقت بیشتری ترسیم کنند و طراحی‌های برداری و تصویرسازی را با سهولت بیشتری ایجاد و سفارشی کنند.

4. اثرگذاری غیر مخرب بر بیت‌مپ: به‌منظور بهبود فرآیندهای کاری، اکنون CorelDRAW و Corel PHOTO-PAINT از افکت‌های غیر مخرب بیت‌مپ پشتیبانی می‌کنند که به کاربران این امکان را می‌دهد که بدون تأثیر بر تصویر اصلی، افکت‌های بیت‌مپ را اعمال و ویرایش کنند.

5. به‌روزرسانی رابط کاربری، عملکرد و قابلیت‌ها: نسخه‌های Essential و Standard نیز از به‌روزرسانی رابط کاربری، عملکرد و قابلیت‌ها بهره‌مند شده‌اند.

سخن نهایی تحریریه گرافیک دینگ

CorelDRAW Graphics Suite 2024 به‌عنوان یک مجموعه قدرتمند از ابزارهای طراحی گرافیک، همراه با نوآوری‌های مبتنی بر هوش مصنوعی و ویژگی‌های جدید، ارائه می‌شود. این نرم‌افزار مناسب برای طراحان گرافیک، هنرمندان دیجیتال، و هر فردی که به دنبال ایجاد آثار خلاقانه است، به شمار می‌رود.

پست های مرتبط

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد، ابزاری ایده‌ال برای طراحان بازی و…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پایان پشتیبانی DALL-E 2 و آغاز عصر جدید با DALL-E 3

شرکت OpenAI، پیشرو در توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی، اعلام کرد که پایان…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رونمایی از پروژه گلیز | نرم‌افزار رایگان ضد هوش مصنوعی برای حفاظت از حقوق هنری

پروژه گلیز نسخه دوم نرم‌افزار خود را منتشر کرد. پروژه گلیز (The…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید