صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان : اپلیکیشن Feather | ایجاد طرح‌های سه‌بعدی به راحتی و بدون هزینه

اپلیکیشن Feather | ایجاد طرح‌های سه‌بعدی به راحتی و بدون هزینه

اپلیکیشن Feather | ایجاد طرح‌های سه‌بعدی به راحتی و بدون هزینه

فهرست مطالب

نرم‌افزار طراحی سه‌بعدی Feather به هنرمندان و طراحان فرصت می‌دهد تا به‌صورت ساده و آسان، طرح‌های سه‌بعدی مفهومی را مستقیماً بر روی دستگاه تبلت یا لپ‌تاپ خود ایجاد کنند. این نرم‌افزار با ارائه یک رابط کاربری بصری و بسیار ساده برای استفاده، به کاربران امکان می‌دهد که به‌صورت ابتدایی و شهودی طرح‌های سه‌بعدی را طراحی کرده و سپس آن‌ها را برای استفاده در سایر نرم‌افزارهای طراحی سه‌بعدی (DCC) صادر کنند.

اپلیکیشن feather

گردش کار نوآورانه برای سهولت در طراحی سه بعدی

Feather، یک نرم‌افزار توسعه یافته توسط یک استارتاپ در کره، یعنی Sketchsoft، به کاربران یک رویکرد منحصر به فرد برای ایجاد طرح‌های سه‌بعدی ارائه می‌دهد. این نرم‌افزار از یک فرآیند دو مرحله‌ای استفاده می‌کند که ابتدا به کاربران اجازه می‌دهد سطوح راهنمای سه‌بعدی را ترسیم کنند و سپس به طور مستقیم جزئیات را بر روی این سطوح رسم کنند. این روش به طراحان این امکان را می‌دهد که با انعطاف بیشتری کار کنند و به راحتی اشکال ارگانیک و بشردوست را مدل‌سازی کنند.

ویژگی های کلیدی Feather

راهنمای آنلاین کاربر Feather گستره‌ای از ویژگی‌ها را برای بهبود تجربه طراحی سه‌بعدی فراهم می‌کند:

1. تنظیمات براش و انتخاب رنگ: کاربران می‌توانند ظاهر و احساس خطوط خود را با استفاده از تنظیمات ساده براش و ابزار انتخاب رنگ سفارشی کنند.

2. صاف کردن خطوط: در هنگام ایجاد اشیاء ساخته شده توسط انسان، Feather به کاربران این امکان را می‌دهد که خطوط آزاد را برای دستیابی به اشکال هندسی دقیق صاف کنند.

3. ابزارهای ویرایش قدرتمند: طیف کاملی از ابزارهای ویرایش از جمله آینه‌سازی، تغییر شکل و گروه‌بندی خطوط در دسترس است.

4. واردات تصویر: کاربران می‌توانند تصاویر را به عنوان مرجع در حین طراحی وارد کنند.

5. واقعیت افزوده: پس از اتمام، طرح‌های سه‌بعدی را می‌توان مستقیماً در محیط کاربر با استفاده از واقعیت افزوده مشاهده کرد.

6. خروجی‌های انعطاف‌پذیر: Feather از چندین فرمت خروجی رایج پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند اسکرین‌شات‌های دو بعدی با فرمت PNG یا JPEG بگیرند، ویدیوهای گردان را به عنوان گیف‌های متحرک ضبط کنند، یا مدل‌های سه‌بعدی را برای استفاده در سایر نرم‌افزارها با فرمت‌های glTF یا OBJ صادر کنند.

اپلیکیشن feather

در دسترس بودن و الزامات سیستم

Feather 1.3 به طور رایگان برای دستگاه‌های iPad باiPadOS 15.0 قابل دسترسی است و همچنین به عنوان یک وب اپلیکیشن در مرورگر Chrome برای سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس و اندروید قابل اجرا است. نسخه پایه این نرم‌افزار رایگان است، اما اشتراک‌های پولی Plus و Teams که در آینده ارائه خواهند شد، امکان دسترسی به ویژگی‌های پیشرفته مانند واردات و صادرات، تاریخچه نسخه نامحدود و کنترل دسترسی برای پروژه‌های مشترک را فراهم می‌کنند.

پست های مرتبط

 نسخه جدید فتوشاپ 25.7 در آوریل 2024 منتشر شد

ادوبی با انتشار به‌روزرسانی جدید در آوریل 2024، نسخه جدیدی از نرم‌افزار…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

خلاقیت در ناقص بودن! کمپین تبلیغاتی جدید چیتوز

کمپین جدید چیتوز با شعار «خلاقیت در ناقص بودن!» به طور جذاب…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

نسخه جدید اپلیکیشن موبایل Adobe Express توسط شرکت ادوبی رونمایی شد

شرکت ادوبی امروز با افتخار از اپلیکیشن موبایل جدید خود، Adobe Express،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید