صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و طراحی لوگو : قوطی‌ های له شده ؛ میزبان نسل جدید لوگو های کوکاکولا !

قوطی‌ های له شده ؛ میزبان نسل جدید لوگو های کوکاکولا !

قوطی های له شده ; میزبان نسل جدید لوگوهای کوکاکولا

فهرست مطالب

کوکاکولا با یک حرکت جسورانه، لوگوی معروف خود را در راستای کمپین «بازیافت مرا» دگرگون ساخته است. این پروژه خلاقانه که با هدف ترویج فرهنگ بازیافت آغاز شده، لوگوی سمبلیک کوکاکولا را تحت تأثیر قرار داده و آن را به شکلی متفاوت و تأثیرگذار تغییر داده است.

تبدیل لوگو به آیکونی کج و معوج!

این تغییرات نوآورانه، در ابتدا ممکن است چون نقض قواعد طراحی لوگو به نظر برسند، اما در واقع، با در نظر گرفتن شهرت جهانی لوگوی کوکاکولا، پیامی محکم و قدرتمند به جهان مخابره می‌کند.

نوآوری در تشویق به بازیافت

لوگوهای به‌کار رفته در این کمپین، از قوطی‌های فشرده و له‌شده الهام گرفته‌اند. این تصاویر، نه تنها به وسیله نرم‌افزارهای دیجیتالی بلکه با استفاده از فرآیندهای فیزیکی بر روی قوطی‌های واقعی پیاده‌سازی شده‌اند و نمادی واقعی از تغییر و تحول در دنیای نوشیدنی‌ها را نشان می‌دهند.

هر بیلبورد از این کمپین، نمونه‌ای منحصر به فرد از لوگو را به نمایش می‌گذارد که هرکدام حاصل فرایند فیزیکی له شدن یک قوطی واقعی است. این شیوه خلاق، بازیافت را به روشی ساده، مؤثر و جذاب ترویج می‌کند. بنیاد کمپین بر این پایه استوار است که مصرف‌کنندگان از اهمیت بازیافت آگاهی دارند و تنها نیاز به یک یادآوری خلاقانه دارند.

کمپینی با دیدگاهی برای آینده

کوکاکولا با هدف همسو شدن با استراتژی خود برای دستیابی به «دنیایی بدون زباله»، امیدوار است که تا سال 2025 تمامی بسته‌بندی‌های خود را قابل بازیافت سازد و تا سال 2030 به نرخ بازیافت یک به یک دست یابد. براساس اظهارات آژانس ایگنی نیویورک، مستندی درباره این فرآیند خلاقانه در پایان ماه منتشر خواهد شد، که به بینندگان امکان می‌دهد نگاهی عمیق‌تر به پشت صحنه این نوآوری داشته باشند.

پست های مرتبط

مزایای استفاده از اینفوگرافیک در آموزش و یادگیری

در دنیای امروز، اطلاعات به صورت روزانه به حجم زیادی تولید می…

ویرایش عکس با هوش مصنوعی گوگل در گوشی‌ های قدیمی‌ تر

در حرکتی جذاب و نوید بخش، گوگل اعلام کرده که قابلیت‌ های…

مقدمه ‌ای بر اهمیت بیلبورد های تبلیغاتی در دنیای مدرن

بیلبورد های تبلیغاتی یکی از قدیمی‌ ترین و موثرترین ابزارهای بازاریابی هستند…

دیدگاهتان را بنویسید