صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و انیمیشن و فیلم : «گارفیلد 2024» انیمیشنی که 31.1 میلیون دلار فروخته شد!

«گارفیلد 2024» انیمیشنی که 31.1 میلیون دلار فروخته شد!

«گارفیلد 2024» انیمیشنی که 31.1 میلیون دلار فروخته شد!

فهرست مطالب

فیلم «گارفیلد» با فروش 31.1 میلیون دلاری در آخر هفته طولانی در رتبه دوم قرار گرفت!

فیلم معروف «گارفیلد» در آخر هفته طولانی در باکس آفیس آمریکا با فروش تخمینی 31.1 میلیون دلار، شروع موفقی داشت. این فیلم که توسط مارک دیندال، کارگردان برجسته انیمیشن، ساخته شده است، در چهار روز اول اکران خود به رتبه دوم رسید. در حالی که فیلم «فیوریوسا»، پیش ‌در آمدی بر مجموعه «مد مکس» از وارنر برادرز، با فروش 32 میلیون دلار در چهار روز اول اکران، در جایگاه اول قرار گرفت.

فیلم «گارفیلد» پیش از اکران در آمریکا در اوایل ماه می، اکران خود را در خارج از کشور آغاز کرد و تاکنون بیش از 66.3 میلیون دلار در سطح بین‌المللی فروخته است. در مجموع، این فیلم در سراسر جهان بیش از 97.4 میلیون دلار فروش داشته است.

فیلم هیبریدی زنده /CG «IF» از پارامونت، با فروش 21 میلیون دلار در آخر هفته طولانی، در جایگاه سوم قرار گرفت و مجموع فروش دو هفته‌ای خود را به 63.5 میلیون دلار رساند. فیلم «پادشاهی سیاره میمون ‌ها» از استودیو 20th، با فروش 17.2 میلیون دلار در آخر هفته طولانی و مجموع فروش 126.6 میلیون دلار پس از سه هفته اکران، در جایگاه چهارم قرار گرفت.

انیمیشن بزرگ بعدی که قرار است اکران شود، «درون بیرون 2» از دیزنی / پیکسار است که برای 14 ژوئن در سینما های سراسر کشور برنامه ‌ریزی شده است. این دنباله که توسط کلسی مان کارگردانی شده، چهار احساس جدید را معرفی می‌ کند و با صدای دایان لین، کلسی مان، لیزا لاپیرا، پل والتر هاوزر، آدل اکسارچوپولوس، ایمی پولر، تونی هیل، لوئیس بلک، مگ لفاو، فیلیس اسمیت، مایا هاک، مارک نیلسن، آیو ادبیری و کیتلین دیاس همراه است.

پست های مرتبط

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

در طی رویداد شوکیس بازی‌های تابستانی ایکس باکس که شب گذشته برگزار…

انیمیشن هیجان انگیز «تعمیرکار خودت باش» با دانلد داک

دانلد داک، شخصیت افسانه‌ای و دوست‌داشتنی دنیای دیزنی، با یک فیلم کوتاه…

لنز جدید کانن برای فیلم برداری VR

کانن لنز جدید RF-S 3.9mm f/3.5 Dual Fisheye را معرفی کرده که…

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید