صفحه اصلی > اخبار گرافیک ایران : دعوت به جشن خلاقیت: هفته گرافیک ایران در راه است!

دعوت به جشن خلاقیت: هفته گرافیک ایران در راه است!

هفته گرافیک ایران

فهرست مطالب

برای هفت روز ازحضور بهترین‌های طراحی گرافیک در خانه هنرمندان آماده باشید !

 خانه هنرمندان ایران میزبان هفته گرافیک ایران خواهد بود! از ۷ تا ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳، علاقه‌مندان به هنر مدرن می‌توانند شاهد آثار برجسته و نوآورانه‌ای از گرافیک باشند. این رویداد با شکوه که توسط انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران برنامه‌ریزی شده، با آیین گشایشی رویایی در تالار استاد شهناز و با حضور اساتید و پیشکسوتان این عرصه آغاز خواهد شد.

افتتاحیه این جشنواره با تجلیل از استاد کاتوزیان، چهره‌ای ماندگار و پیشگام در دنیای گرافیک ایران، همراه است. همچنین نمایشگاهی خاص از آثار ایشان به همراه مجموعه‌ای تحت عنوان «در جستجوی نسل نو» که چشم‌اندازی به آینده طراحی گرافیک می‌دهد، در روز اول رویداد برپا خواهد شد.

علاوه بر این، در پایان هفته می‌توانید در دو نشست خاص «رودررو» شرکت کنید که به موضوعات داغ بسته‌بندی و دیزاین می‌پردازد. این برنامه‌ها قرار است در روزهای پنجشنبه و جمعه، ۱۳ و ۱۴ اردیبهشت، جریان یابند.

به همراه هنرمندان، طراحان و هنردوستان از سراسر کشور در این جشن بزرگ هنری شرکت کنید. این رویداد نه تنها نمایشی از زیبایی‌های هنر گرافیک است، بلکه بستری برای تبادل ایده‌ها و الهام گرفتن از استعدادهای جدید می‌باشد.

پست های مرتبط

پوستر تئاتر با تایپوگرافی حسی ، نگاهی به آثار بهرام بیضایی

طراحی پوستر تئاتر همواره برای طراحان گرافیک چالش ‌برانگیز بوده ‌است. چرا…

معرفی فونت میم ، اوج خوانایی و نوآوری در طراحی گرافیک

دنیای طراحی گرافیک همواره در حال تحول و پیشرفت است. طراحان برای…

رقابت داغ گوگل با Veo و Imagen 3 در دنیای هوش مصنوعی تصویر و ویدئو

در رویداد Google I/O 2024، گوگل از دو مدل هوش مصنوعی جدید…

دیدگاهتان را بنویسید