صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و عکاسی : دوربین جدید لوموگرافی، عکاسی فوری با هنر گوستاو کلیمت

دوربین جدید لوموگرافی، عکاسی فوری با هنر گوستاو کلیمت

دوربین فوری لوموگرافی با الهام از هنر گوستاو کلیمت

فهرست مطالب

شرکت لوموگرافی با معرفی دوربین جدید Lomo’Instant که با آثار هنری گوستاو کلیمت، نقاش نمادگرای اتریشی، تزئین شده، عکاسی فوری را به دنیایی هنری تبدیل کرده است. این دوربین، که دارای مجموعه‌ای از لنزهای واید، فیش‌آی و کلوزآپ است، امکانات بی‌نظیری را برای عکاسان فراهم می‌آورد.

برای آزادی بیشتر در خلق آثار هنری، این دوربین جدید دارای حالت‌های نوردهی چندگانه، نوردهی طولانی و فلاش داخلی با فیلترهای ژل رنگی است. همچنین، درپوش لنز آن به دکمه شاتر کنترل از راه دور برای عکس‌های سلفی و گروهی مجهز شده است.

این دوربین جدید در قالب نسخه‌ ای جدید از Lomo’Instant Automat ارائه می‌شود، مشابه نسخه‌ های قبلی که با تم رود نیل عرضه شدند. لوموگرافی در بیانیه خود اعلام کرده که این دوربین‌ ها برای عکاسان تازه‌ کار و حرفه‌ ای طراحی شده‌ اند و با لنز های جانبی و حالت‌ های عکاسی تجربی، عکاسی فوری را هیجان‌ انگیز نگه می‌دارند.

این محصول با الهام از آثار کلیمت و به مناسبت دهمین سالگرد سری دوربین جدید عکاسی فوری لوموگرافی عرضه می‌شود و خلاقیت هنری را ترویج می‌دهد. لوموگرافی همچنین در سال جاری دوربین‌های فیلم جدیدی از جمله Lomomatic 110 و نسخه‌های جدید Sprocket Rocket را معرفی کرده است.

پست های مرتبط

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

در طی رویداد شوکیس بازی‌های تابستانی ایکس باکس که شب گذشته برگزار…

انیمیشن هیجان انگیز «تعمیرکار خودت باش» با دانلد داک

دانلد داک، شخصیت افسانه‌ای و دوست‌داشتنی دنیای دیزنی، با یک فیلم کوتاه…

لنز جدید کانن برای فیلم برداری VR

کانن لنز جدید RF-S 3.9mm f/3.5 Dual Fisheye را معرفی کرده که…

دیدگاهتان را بنویسید