صفحه اصلی > اخبار گرافیک ایران و رویداد و همایش : نمایشگاه بیستمین سالگرد تأسیس انجمن تصویرگران ایران | مروری بر دو دهه ارتقاء هنر تصویرسازی

نمایشگاه بیستمین سالگرد تأسیس انجمن تصویرگران ایران | مروری بر دو دهه ارتقاء هنر تصویرسازی

انجمن تصویرگران ایران

فهرست مطالب

انجمن تصویرگران ایران، به مناسبت بیستمین سالگرد تاسیس خود، اقدام به برگزاری نمایشگاهی از آثار اعضای پیوسته خود می‌کند. این نمایشگاه با عنوان «بیست سالگی»، فرصتی برای مرور دو دهه فعالیت این انجمن و همچنین آشنایی با آثار هنرمندان برجسته این عرصه خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ ۱۹ تا ۲۷ فروردین‌ماه، هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۴ تا ۲۱ از نمایشگاه را دیدن نمایند.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه، کارگاه‌های یک‌روزه آموزشی با عنوان «تکنیک‌های تصویرسازی» نیز برای اعضای پیوسته و وابسته انجمن تصویرگران ایران برگزار می‌شود.

این انجمن در سال ۱۳۸۲ تأسیس شده و در طول دو دهه فعالیت خود، خدمات ارزنده‌ای را به هنرمندان این عرصه ارائه کرده است. برگزاری نمایشگاه‌ها، کارگاه‌های آموزشی، مسابقات و جشنواره‌ها از جمله فعالیت‌های این انجمن به شمار می‌آید.

این انجمن همچنین در ارتقای سطح کیفیت هنر تصویرسازی ایران نقش موثری ایفا کرده است. هنرمندان بسیاری از طریق این انجمن به جامعه هنری معرفی شده و آثارشان در سطوح ملی و بین‌المللی به نمایش گذاشته شده است.

بیستمین سالگرد تأسیس این مجموعه، فرصتی مغتنم برای مرور دستاوردهای این انجمن و همچنین تجلیل از هنرمندان این عرصه است. نمایشگاه «بیست سالگی» بدون شک یکی از مهم‌ترین رویدادهای تصویرسازی در آغاز سال جاری خواهد بود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت انجمن تصویرگران ایران به نشانی www.casi.ir مراجعه کنند.

پست های مرتبط

پوستر تئاتر با تایپوگرافی حسی ، نگاهی به آثار بهرام بیضایی

طراحی پوستر تئاتر همواره برای طراحان گرافیک چالش ‌برانگیز بوده ‌است. چرا…

معرفی فونت میم ، اوج خوانایی و نوآوری در طراحی گرافیک

دنیای طراحی گرافیک همواره در حال تحول و پیشرفت است. طراحان برای…

رقابت داغ گوگل با Veo و Imagen 3 در دنیای هوش مصنوعی تصویر و ویدئو

در رویداد Google I/O 2024، گوگل از دو مدل هوش مصنوعی جدید…

دیدگاهتان را بنویسید