صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و طراحی لوگو : رونمایی از لوگو و شعار رسمی پنجمین دوره بازی‌های پارا آسیایی

رونمایی از لوگو و شعار رسمی پنجمین دوره بازی‌های پارا آسیایی

رونمایی از لوگو و شعار رسمی پنجمین دوره بازی‌های پارا آسیایی

فهرست مطالب

در تاریخ چهارم دی‌ماه ١۴٠٢، از لوگو و شعار رسمی پنجمین دوره بازی‌های پاراآسیایی آیچی‌‌-ناگویا ۲۰۲۶ رونمایی شد. به گزارش روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، کمیته پارالمپیک آسیا و ستاد برگزاری رویداد آیچی‌‌-ناگویا ۲۰۲۶، این رویداد با حضور حدود ۴٠٠٠ ورزشکار از ۴۵ کشور، در ۱۸ رشته ورزشی برگزار خواهد شد.

شعار این دوره از بازی‌های پاراآسیایی آیچی‌‌-ناگویا ۲۰۲۶ با عنوان «تجسم یک‌ دلی» معرفی شده‌است. این رقابت‌های پاراآسیایی از بیست‌وششم مهر تا دوم آبان‌ماه سال ١۴٠۵ (۱۸ تا ٢۴ اکتبر ٢٠٢۶) در شهر ناگویا، استان آیچی کشور ژاپن برگزار خواهدشد.

بازی‌های پاراآسیایی، از مهمترین رویدادهای ورزشی بین‌المللی برای ورزشکاران با ناتوانی‌های جسمی است. این رویداد هر چهار سال یک‌بار در قاره آسیا برگزار می‌شود. این رویداد را کمیته پارالمپیک آسیا سازماندهی می‌کند و ورزشکاران از کشورهای مختلف آسیا در مسابقات حضور پیدا می‌کنند.

بازی‌های پاراآسیایی رشته‌های متنوعی از ورزش‌های پارالمپیکی را در بر می‌گیرد. شاخه‌های مختلف ورزشی مانند شنا، وزنه‌برداری، پینگ‌پنگ، دارت، ژیمناستیک و بسکتبال نابینایان در این رویداد شرکت می‌کنند. این رویداد، علاوه‌بر ترویج فعالیت‌های ورزشی در جامعه، به ارتقاء فرهنگ اجتماعی و تعامل بین‌المللی نیز می‌پردازد. با توجه به اهمیت و گستردگی این رقابت‌ها، هر دوره بازی‌های پاراآسیایی با مضمون، لوگو و شعار خود، به تجسم ارزش‌ها و ایده‌های منحصربه‌فردی می‌پردازد و ورزشکاران با ناتوانی‌های جسمی را به چالش می‌کشد و شجاعت و استعداد آن‌ها را به جهانیان نشان می‌دهد.

پست های مرتبط

 

نسخه جدید فتوشاپ 25.7 در آوریل 2024 منتشر شد ادوبی با انتشار…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

خلاقیت در ناقص بودن! کمپین تبلیغاتی جدید چیتوز

کمپین جدید چیتوز با شعار «خلاقیت در ناقص بودن!» به طور جذاب…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

نسخه جدید اپلیکیشن موبایل Adobe Express توسط شرکت ادوبی رونمایی شد

شرکت ادوبی امروز با افتخار از اپلیکیشن موبایل جدید خود، Adobe Express،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید