صفحه اصلی > هوش مصنوعی : پلاگین ALPACA جایگزین هوش مصنوعی فتوشاپ

پلاگین ALPACA جایگزین هوش مصنوعی فتوشاپ

پلاگین ALPACA

فهرست مطالب

چند روزی هست که هوش مصنوعی Generative Fill فتوشاپ روی نسخه های کرک شده فتوشاپ و اکانت های رایگان از کار افتاده و مشکلات عمده ای رو برای گرافیست ها ایجاد کرده تا جایی که خیلی از این افراد سراسیمه به دنبال خرید اکانت اشتراک ادوبی رفتند و متاسفانه در این جا نیز به دلیل تحریم ایران و لغو اشتراک شان توسط ادوبی به مشکل خورند. حتی پولی که بابت اشتراک واریز کرده بودند نیز بعد از لغو اشتراک شان توسط ادوبی (به دلیل شناسایی موقعیت مکانی شان) به گرافیست های ایرانی عودت داده نشد.

اینجا راهکار جایگزین استفاده از پلاگین ها یا سرویس های دیگه هست که اون ها نیز اکثرا دارای اشتراک دلاری غیر مقرون بصرفه و همچنین شامل تحریم ها هستند. اما در ادامه پلاگینی رو به شما معرفی میکنم که راحت می تونید از امکانات گسترده اون مثل Fill یا sketch to Image  استفاده کنید.

پلاگین Alpaca جایگزین هوش مصنوعی فتوشاپ

با این پلاگین میتونید از امکاناتی نظیر Fill یا Upscale به راحتی در فتوشاپ استفاده کنید. طبق تجربه ای که گروه فنی گرافیک دینگ داشته، شما باید پرامپت (دستور) های خوبی بنویسید. پرامپت های شما باید جزییات خوبی داشته باشد. تا بتوانید نتایج جذاب مثل Generative Fill فتوشاپ بگیرید.

برچسب ها :
پست های مرتبط

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد، ابزاری ایده‌ال برای طراحان بازی و…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پایان پشتیبانی DALL-E 2 و آغاز عصر جدید با DALL-E 3

شرکت OpenAI، پیشرو در توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی، اعلام کرد که پایان…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رونمایی از پروژه گلیز | نرم‌افزار رایگان ضد هوش مصنوعی برای حفاظت از حقوق هنری

پروژه گلیز نسخه دوم نرم‌افزار خود را منتشر کرد. پروژه گلیز (The…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاه کاربران (1 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید