صفحه اصلی > بازی و سرگرمی و رویداد و همایش : تاریخ دقیق Summer Game Fest اعلام شد | علاقه‌مندان به بازی بخوانند

تاریخ دقیق Summer Game Fest اعلام شد | علاقه‌مندان به بازی بخوانند

تاریخ دقیق Summer Game Fest اعلام شد | علاقه‌مندان به بازی بخوانند

فهرست مطالب

اخیراً اعلام شده است که جشنواره بازی‌های تابستانی در تاریخ ۷ ژوئن ۲۰۲۴، مطابق با ۱۸ خرداد ۱۴۰۳، در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت ایران برپا خواهد شد. مراسم به طور زنده از تئاتر YouTube در Hollywood Park پخش می‌شود و فروش بلیت‌های عمومی از طریق Ticketmaster از تاریخ ۷ می ساعت ۹ صبح به وقت محلی آغاز خواهد شد.

در اطلاعیه رسمی آمده است که علاوه بر این مراسم، «رویدادها و پخش‌های زنده بیشتری» با اطلاعات تکمیلی در ماه‌های آتی ارائه خواهند شد. SGF همچنین از ۸ تا ۱۰ ژوئن یک رویداد ویژه تنها با دعوت برای رسانه‌ها و تأثیرگذاران برگزار می‌کند.

جشنواره تابستانی بازی ها

این پنجمین دوره از برگزاری جشنواره بازی‌های تابستانی (SGF) است که تدریجاً جای خود را به عنوان جایگزینی برای E3 در پی چالش‌های متعدد و نهایتاً لغو آن پیدا کرده است. اطلاعیه‌های دوره قبلی SGF شاهد به‌روزرسانی‌هایی برای Final Fantasy VII Rebirth، Spider-Man 2 و Baldur’s Gate 3 بود، علاوه بر این، بازی شاهزاده ایرانی نیز معرفی شد.

انتظار می‌رود که خرداد سال آینده نیز زمان پرترافیکی برای عرضه بازی‌ها باشد، با اینکه مایکروسافت پیشتر نمایشگاه تابستانی خود را اعلام کرده است. نینتندو، سونی، یوبیسافت، و کپکام از دیگر ناشران بزرگی هستند که معمولاً در این فصل استریم‌های خود را برگزار می‌کنند.

پست های مرتبط

فراخوان مسابقه بین المللی پوستر دانشجویی JAGDA 2024

انجمن طراحان گرافیک ژاپن (JAGDA) با افتخار اعلام می کند که مسابقه…

فراخوان جشنواره پیکتوپلاسما برلین ۲۰۲۵ | انیمیشن و طراحی شخصیت

جشنواره بین‌المللی پیکتوپلاسما برلین، که به عنوان یکی از برجسته‌ترین رویدادهای جهانی…

دیدگاهتان را بنویسید

گرافیک دینگ رسانه رسمی اطلاع رسانی اخبار گرافیکی مهم امروز شنیدی؟ میخوام ببینم نه ندیدم