صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و معرفی کتاب : تاریخ انتشار فیلم 28 Years Later اعلام شد!

تاریخ انتشار فیلم 28 Years Later اعلام شد!

تاریخ اکران فیلم 28 سال بعد اعلام شد!

فهرست مطالب

در نواحی مرموز و پرتنشی که دنیای سینما را پوشش می‌ دهند، خبر های هیجان‌ انگیزی از سوی سونی درز پیدا کرده است. اکران فیلم انتظاربرانگیز “28 Years Later” برای تاریخ 20 ژوئن 2025 (30 خرداد 1404) برنامه‌ریزی شده است. این فیلم، ادامه‌ ای در دنیای زامبی‌ های سریع و ترسناک است که نخستین‌ بار با “28 روز بعد” در سال 2002 معرفی شدند، جایی که کیلین مورفی با بازی درخشان خود ، زامبی‌ ها را از شکل کلاسیک به موجوداتی شگفت‌ انگیز و خطرناک تبدیل کرد.

با روند ساخت فیلم که به خوبی پیش می‌رود، “28 Years Later” به دست هنرمندانی چیره‌ دست شکل گرفته است. دنی بویل، کارگردان مطرح، بار دیگر هدایت اولین قسمت از این دوگانه را بر عهده گرفته و نیا داکوستا، کارگردان با استعداد و خالق “Candyman” کارگردانی قسمت دوم را به عهده خواهد داشت. الکس گارلند نیز به عنوان نویسنده بازگشته تا داستان‌ هایی نو را به این سریال دوبخشی بیافزاید.

علاوه بر تیم سازنده ،جودی کومر، رالف فاینس و آرون تیلور جانسون نیز به عنوان ستارگان اصلی این سری جدید اعلام شده‌اند. انتظار می‌ رود که این ترکیب هنرمندان با استعداد، صحنه‌ هایی نفس‌ گیر و داستانی عمیق را در روزهای پایانی بهار سال 2025 در فیلم 28 Years Later به نمایش بگذارند و علاقه‌مندان به دنیای زامبی‌ها را بار دیگر به سینما ها بکشانند.

پست های مرتبط

دنیای پر درآمد رشته گرافیک

درآمد رشته گرافیک بسیار بالا بوده و رشته ای پرطرفدار است که…

مزایای استفاده از اینفوگرافیک در آموزش و یادگیری

در دنیای امروز، اطلاعات به صورت روزانه به حجم زیادی تولید می…

ویرایش عکس با هوش مصنوعی گوگل در گوشی‌ های قدیمی‌ تر

در حرکتی جذاب و نوید بخش، گوگل اعلام کرده که قابلیت‌ های…

دیدگاهتان را بنویسید