صفحه اصلی > هوش مصنوعی : مایکروسافت کوپایلت رایگان از ChatGPT پیشرفته‌تر شد | معرفی نسخه جدید

مایکروسافت کوپایلت رایگان از ChatGPT پیشرفته‌تر شد | معرفی نسخه جدید

مایکروسافت کوپایلت رایگان از ChatGPT پیشرفته‌تر شد | معرفی نسخه جدید

فهرست مطالب

با توجه به اظهارات یکی از مدیران ارشد مایکروسافت، اعلام شد که نسخه رایگان از سامانه هوش مصنوعی کوپایلت، اکنون با مدل زبانی پیشرفته‌تر GPT-4 Turbo مجهز شده است.

مایک پاراخین، رهبر تیم ویندوز و تجربیات وب در مایکروسافت، در یک پست جدید در شبکه اجتماعی ایکس اعلام کرد که پس از تلاش‌های او و همکارانش، نسخه رایگان هوش مصنوعی کوپایلت به مدل زبانی GPT-4 Turbo ارتقا یافته است.

پیش از این، نسخه رایگان کوپایلت از مدل زبانی بزرگ GPT-4 استفاده می‌کرد. پاراخین اظهار می‌کند که کاربران نسخه پرو می‌توانند در صورت تمایل به غیرفعال کردن GPT-4 Turbo و بازگشت به GPT-4 بروند، اما این امکان برای کاربران نسخه رایگان وجود ندارد.

افزودن GPT-4 Turbo به نسخه رایگان کوپایلت یک تغییر بسیار هیجان‌انگیز است، به‌ویژه اینکه ChatGPT رایگان به نظر می‌رسد که از مدل زبانی GPT-3.5 استفاده می‌کند.

نسخه پرو چت‌بات ChatGPT که برای کاربران اشتراکی قابل دسترس است، از مدل زبانی بزرگ GPT-4 پشتیبانی می‌کند. بر اساس اطلاعات جدید OpenAI، کاربران ChatGPT برای دسترسی به مدل زبانی بزرگ GPT-4 Turbo باید از طریق API اختصاصی اقدام کنند.

معرفی GPT-4 Turbo

هنگام معرفی GPT-4 Turbo، شرکت OpenAI اعلام کرد که این نسخه پیشرفته‌تری از مدل زبانی بزرگ GPT-4 است و دارای یک Context Window بسیار بزرگ با ۱۲۸٬۰۰۰ توکن است. این به این معناست که می‌تواند تا ۳۰۰ صفحه متن را در یکبار تشخیص دهد.

GPT-4 Turbo به عنوان بزرگ‌ترین مدل زبانی ساخته شده توسط OpenAI، قابلیت درک و تفسیر متن بیشتری را نسبت به نسخه‌های قبلی دارد، همچنین می‌تواند اطلاعات از ورودی‌های تصویری را هم درک کرده و تفسیر کند. نسخه رایگان کوپایلت با استفاده از GPT-4 Turbo، قادر است تا به تمام داده‌های وب تا آوریل ۲۰۲۳ دسترسی داشته باشد و دقت بیشتری در پاسخ به درخواست‌های کاربران ارائه دهد.

پست های مرتبط

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد

هوش مصنوعی Skybox 3 معرفی شد، ابزاری ایده‌ال برای طراحان بازی و…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پایان پشتیبانی DALL-E 2 و آغاز عصر جدید با DALL-E 3

شرکت OpenAI، پیشرو در توسعه تکنولوژی هوش مصنوعی، اعلام کرد که پایان…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

رونمایی از پروژه گلیز | نرم‌افزار رایگان ضد هوش مصنوعی برای حفاظت از حقوق هنری

پروژه گلیز نسخه دوم نرم‌افزار خود را منتشر کرد. پروژه گلیز (The…

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید