صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و بازی و سرگرمی : ماجراجویی‌ های دریایی بی‌ پایانه در فصل‌ های جدید Skull and Bones !

ماجراجویی‌ های دریایی بی‌ پایانه در فصل‌ های جدید Skull and Bones !

ماجراجویی های دریایی بی پایانه در فصل های جدید Skull and Bones !

فهرست مطالب

وقتی بازی Skull and Bones برای اولین بار عرضه شد، حس می‌شد که عمق و جذابیت کمی دارد. اما به نظر می‌رسد Ubisoft برای غنی‌تر کردن این ماجراجویی دزدان دریایی، به سختی تلاش کرده است.

محتوای جدید و هیجان‌انگیز

در فصل‌های آینده، تغییرات بزرگی در انتظار بازیکنان است. حالت‌های جدید بازی، ارتقاء کشتی‌ها، ابزار مدیریت ناوگان، نوع کشتی‌های منحصر به فرد و حتی یک باس جهانی به نام Flying Dragon معرفی خواهند شد. این زمان مناسبی برای بازگشت به بازی است.

در جریان رویداد Ubisoft Forward، نگاهی اجمالی به محتوای آینده Skull and Bones داشتیم. تابستان امسال پر از محتوای جدید و جذاب خواهد بود. از رویدادهای جشن گرفته تا حالت‌های بازی انفرادی و PVE، و البته فصل سوم که بسیار مورد انتظار است.

فصل سوم: اوج هیجان

فصل سوم Skull and Bones با معرفی پنجه اژدها به اوج هیجان می‌رسد. این جناح جدید با الهام از فرهنگ آسیایی، کشتی‌های منحصر به فرد، داستان‌های جدید، پاداش‌های خاص و هیولای دریایی Flying Dragon را به بازی اضافه می‌کند. همچنین یک حالت بازی PVP 5v5 که بخش اصلی این فصل خواهد بود، معرفی می‌شود.

دیدگاه مدیرعامل یوبیسافت

پیش از عرضه، مدیرعامل یوبیسافت از قیمت بازی دفاع کرد و اظهار داشت که Skull and Bones یک بازی بسیار بزرگ و وسیع است. او این بازی را به عنوان یک تجربه کامل AAAA معرفی کرد که در طول زمان ارزش خود را نشان خواهد داد.

دسترسی و تاریخچه بازی

Skull and Bones هم‌اکنون برای Xbox Series X/S، PS5 و PC در دسترس است. این بازی در E3 2017 به صورت رسمی معرفی شد و طی سال‌ها با چالش‌های متعدد و تأخیرهای پی‌درپی روبرو بوده است.

اکنون با این همه محتوای جدید و هیجان‌انگیز، شاید بهترین زمان برای کشف دوباره دنیای Skull and Bones باشد. آماده‌اید برای ماجراجویی‌های دریایی؟

پست های مرتبط

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

در طی رویداد شوکیس بازی‌های تابستانی ایکس باکس که شب گذشته برگزار…

انیمیشن هیجان انگیز «تعمیرکار خودت باش» با دانلد داک

دانلد داک، شخصیت افسانه‌ای و دوست‌داشتنی دنیای دیزنی، با یک فیلم کوتاه…

لنز جدید کانن برای فیلم برداری VR

کانن لنز جدید RF-S 3.9mm f/3.5 Dual Fisheye را معرفی کرده که…

دیدگاهتان را بنویسید