صفحه اصلی > بازی و سرگرمی : ریمیک Prince of Persia | Sands of Time دیگر شباهتی به تریلر رونمایی ندارد

ریمیک Prince of Persia | Sands of Time دیگر شباهتی به تریلر رونمایی ندارد

ریمیک Prince of Persia: Sands of Time

فهرست مطالب

بسیاری مشتاقانه منتظر ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time هستند، اما به نظر می‌رسد که باید تصاویر منتشر شده از این بازی محبوب را فراموش کنیم.

ریمیک Prince of Persia: Sands of Time بیش از سه سال پیش معرفی شده ولی روند توسعه بسیار بدی داشته است. Ubisoft در بهار سال ۲۰۲۲ اعلام کرد که توسعه این بازسازی دیگر برعهده استودیوهای شرکت Ubisoft Pune و Ubisoft Mumbai نیست. یوبیسافت مونترال پروژه را در دست گرفته است. آخرین گزارشات نیز حاکی از آن بودند که توسعه ریمیک شاهزاده ایرانی خوب پیش می‌رود. اکنون سایت اینسایدر گیمینگ توانسته به جزئیات بیشتری از روند توسعه ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time دست پیدا کند.

اول از همه باید تریلر منتشر شده را فراموش کنید، چون که یوبیسافت مونترال همه چیز را از صفر آغاز کرده است. تصاویری که این سایت به آن‌ها دسترسی پیدا کرده نشان می‌دهد که پروژه هنوز در فازهای اولیه توسعه قرار دارد. اعلام شده بود که مونترال توسعه این بازسازی را بر اساس کارهایی که توسط دو استودیو قبلی انجام شده بود، ادامه خواهد داد.

سایت اینسایدر گیمینگ اما ادعا دارد که همه چیز تغییر کرده و هنوز فاصله زیادی با عرضه بازی داریم. یک تغییر مهم دیگر این است که یوری لوونتال (Yuri Lowenthal) دیگر قرار نیست به عنوان صداپیشه شاهزاده ایرانی بازگردد. همچنین باید اشاره کنیم که یک بازی روگ لایک از Prince of Persia نیز در دست ساخت قرار دارد که احتمالا به زودی معرفی می‌شود.

یکی دیگر از تغییرات در پروژه این است که دیگر Yuri Lowenthal برای ایفای نقش خود باز نخواهد گشت. دلیل این امر هنوز مشخص نیست.

منابع داخلی اعتقاد دارند که به‌زودی Ubisoft خبرهای جدیدی از این بازی به اشتراک گذاشت، اما تاریخ عرضه مشخص نیست.

پست های مرتبط

GTA 5 با فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ رکوردشکنی کرد!

بازی جی‌تی‌ای ۵ (GTA 5) از چندین سال پیش به بزرگ‌ترین محصول…

بررسی بازی Tales of Kenzera ZAU | داستانی احساسی + تجربه متفاوت

بازی Tales of Kenzera ZAU ، جدید ترین عنوان از EA Originals،…

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳

 آغازی تاریخی برای جام جهانی 2025 فوتبال ساحلی در آفریقا

برای نخستین بار، قاره آفریقا به عنوان میزبان جشنواره‌ای بین‌المللی درخشان خواهد…

دیدگاهتان را بنویسید