صفحه اصلی > هوش مصنوعی : تحولی بزرگ در Google Photos | ویرایش رایگان عکس با AI برای کاربران اندروید و iOS

تحولی بزرگ در Google Photos | ویرایش رایگان عکس با AI برای کاربران اندروید و iOS

ویرایش رایگان Google عکس Photos

فهرست مطالب

گوگل به تازگی اعلام کرده است که امکانات ویرایش عکس مبتنی بر هوش مصنوعی در برنامه Google Photos به زودی برای تمام کاربران به صورت رایگان قابل دسترس خواهد بود. این امکانات که پیش از این فقط برای دارندگان گوشی‌های Pixel یا اشتراک‌های پولی Google One در دسترس بود. برنامه جدید گوگل تجربه ویرایش عکس را متحول خواهد کرد.

برنامه Google Photos هم اکنون دارای قابلیت‌های مبتنی بر هوش مصنوعی فراوانی است؛ قابلیت‌هایی همچون Magic Eraser، Photo Unblur و Magic Editor مهم‌ترین و محبوب‌ترین آن‌ها محسوب می‌شود. کاربران هم اکنون برای استفاده از این قابلیت‌ها به حساب کاربری Google One نیاز دارند. به صورت پولی و غیر رایگان در دسترس قرار دارد. همچنین با استفاده از گوشی‌های پیکسل نیز می‌توان این قابلیت‌ها را به صورت رایگان در اختیار گرفت. اما گوگل به تازگی اعلام کرده است که این رویه در آینده نزدیک تغییر خواهد کرد.

ابزارهای هوش مصنوعی در Google Photos شامل:

  • Magic Eraser: با این ابزار قدرتمند می‌توانید به راحتی اشیاء ناخواسته را از تصاویر خود حذف کرده و تصاویری بدون نقص و زیبا ایجاد کنید.
  • Photo Unblur: این ابزار به شما کمک می‌کند تا تصاویر تار و محو را شفاف و واضح نمایید.
  • Magic Editor: این استودیوی ویرایش عکس در جیب شما قرار دارد و امکان انجام تنوع وسیعی از ویرایش‌های پیچیده را به شما می‌دهد.

علاوه بر این‌ها، Google افکت‌های HDR، تاری پرتره، نور پرتره، رنگ‌های پاپ، پیشنهادات آسمان، عکس‌های سینمایی و سبک‌های مختلف برای ویرایش کلاژ و افکت‌های ویدیویی را نیز به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده است.

این به‌روزرسانی از تاریخ ۲۶ اردیبهشت (۱۵ می) برای کاربران اندروید، iOS و Chrome OS منتشر شده است. برای استفاده از برخی از این ابزارها در دستگاه‌های اندروید و iOS، حداقل ۳ گیگابایت رم و سیستم عامل اندروید ۸ یا iOS ۱۵ به بالا لازم است.

کاربران عادی اندروید و iOS همچنین می‌توانند در هر ماه ۱۰ بار به صورت رایگان از Magic Editor استفاده کنند. در حالی که این محدودیت برای دارندگان گوشی‌های Pixel و مشترکین Google One با پلن‌های ۲ ترابایت به بالا اعمال نمی‌شود.

این اقدام گوگل نشان‌دهنده تلاش برای دموکراتیزه کردن دسترسی به فناوری‌های پیشرفته ویرایش تصویر و فراهم آوردن امکانات ویرایش حرفه‌ای برای عموم کاربران است.

پست های مرتبط

ویرایش عکس با هوش مصنوعی گوگل در گوشی‌ های قدیمی‌ تر

در حرکتی جذاب و نوید بخش، گوگل اعلام کرده که قابلیت‌ های…

آپدیت بزرگ لایت‌ روم | هوش مصنوعی در خدمت حذف و تاری لنز

شرکت ادوبی ابزار های هوش مصنوعی بیشتری را به نرم‌ افزار لایت‌…

تبدیل iPad به استودیوی انیمیشن سازی با Callipeg

تحول ابزار های انیمیشن‌ سازی در سال‌ های اخیر بسیار چشمگیر بوده…

دیدگاهتان را بنویسید