صفحه اصلی > انیمیشن : بازگشت دوباره انیمیشن لاکپشت‌های نینجا به دنیای سینما

بازگشت دوباره انیمیشن لاکپشت‌های نینجا به دنیای سینما

بازگشت دوباره لاکپشت‌های نینجا به دنیای سینما

فهرست مطالب

پارامونت پیکچرز که پیش از این با نمایش‌های بصری جذاب از انیمیشن لاکپشت‌های نینجا نوجوان موفقیت‌های چشمگیری را به دست آورده است. اکنون در مراحل اولیه توسعه یک فیلم لایو-اکشن با درجه‌ی R براساس کمیک «آخرین رونین» می‌باشد که در سال ۲۰۲۰ توسط انتشارات IDW منتشر شد.

در این کمیک موشن، داستان پیرامون یکی از لاکپشت‌های نینجا می‌گردد. این انیمیشن پس از از دست دادن سه برادرش به یک مبارز بی‌رحم تبدیل شده و تلاش می‌کند که انتقام خود را بگیرد. والتر هامادا، رئیس سابق بخش فیلم‌های DC، به عنوان تهیه‌کننده این پروژه عمل خواهد کرد. تایلر برتون اسمیت، که پیشتر در نوشتن فیلم «پسر دنیای قاتل» نقش داشته، وظیفه‌ی نویسندگی فیلمنامه را بر عهده دارد.

کمیک‌های «آخرین رونین» که توسط کوین ایستمن، پیتر لرد و تام والتز نوشته شده و توسط هنرمندانی چون ایسائو اسکورتزا، اسحاق اسکورتزا و لوئیس آنتونیو دلگادو زیباسازی شده‌اند. دارای تمی بسیار تیره‌تر از داستان‌های کلاسیک این شخصیت‌ها است و خوانندگان را در هاله‌ای از ابهام نسبت به هویت قهرمان اصلی قصه رها می‌کند.

با توجه به تجربه‌ی گذشته و خاطره‌ی ناخوشایند اقتباس‌های سینمایی از این شخصیت‌ها مانند فیلم ۱۹۹۰، پروژه‌ی جدید پارامونت می‌تواند به عنوان یک قمار پرریسک شناخته شود. موفقیت آن به شدت وابسته به انتخاب تیم خلاقی است که بتواند این داستان تاریک و عمیق را با دقت و هنرمندی به تصویر بکشد.

آیا در سال ۲۰۲۴ انیمیشن لاکپشت‌های نینجا اکران می شود؟ لاکپشت‌های نینجای نوجوان | آشوب جهش‌یافته در 13 مارس با نام قهرمانان نیمه‌پوسته بازگشته‌اند! برادران لاکپشت در تلاش‌اند تا دل مردم نیویورک را به دست آورند و به عنوان نوجوانان عادی پذیرفته شوند، اما به زودی زمانی که ارتشی از موجودات جهش‌یافته به شهر حمله‌ور می‌شوند، اوضاع از کنترل‌شان خارج می‌شود.

پست های مرتبط

تریلر دوم انیمیشن «من نفرت‌ انگیز ۴» با ماجراجویی‌ جدید و هیجان‌ انگیز

تریلر دوم انیمیشن «من نفرت‌ انگیز ۴» به‌تازگی توسط استودیو ایلومینیشن منتشر…

انیمه فوتبالیست‌ ها پس از 43 سال به خط پایان رسید

در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، دنیای انیمه و مانگا شاهد رویدادی تاریخی…

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

بازگشت قهرمانان | معرفی فیلم جدید از Teen Titans

بازگشت قهرمانان | معرفی فیلم جدید از Teen Titans با توجه به…

۲۸ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید