صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و بازی و سرگرمی و دسته‌بندی نشده : GTA 5 با فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ رکوردشکنی کرد!

GTA 5 با فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ رکوردشکنی کرد!

GTA 5 با فروش ۲۰۰ میلیون نسخه‌ی رکوردشکنی کرد!

فهرست مطالب

بازی جی‌تی‌ای ۵ (GTA 5) از چندین سال پیش به بزرگ‌ترین محصول سرگرمی تاریخ تبدیل شده و همچنان در صدر فروش قرار دارد. راکستار اعلام کرده که این بازی تاکنون ۲۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است. این شاهکار که بیش از یک دهه پیش برای پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ منتشر شد، اکنون روی پی‌سی، کنسول‌های نسل هشتم (پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان) و نسل نهم (پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس) نیز در دسترس است.

هرچند Minecraft با ۳۰۰ میلیون نسخه، پرفروش‌ترین بازی تاریخ است، اما GTA 5 با قیمت بالاتر و تعداد پلتفرم‌های کمتر، نیمی از فروش کل فرانچایز را به خود اختصاص داده است. این امر انتظارات از نسخه ششم این سری را به شدت افزایش داده است.

راکستار اکنون مشغول کار روی Grand Theft Auto 6 است، که بدون شک موردانتظارترین بازی تاریخ محسوب می‌شود. تاریخ عرضه این عنوان به تازگی مشخص شده و باید تا پاییز ۲۰۲۵ منتظر بمانیم. تیک-تو برای سال مالی ۲۰۲۵ برنامه‌های بزرگی دارد و به کمک راکستار و جی‌تی‌ای نیازمند است.

Grand Theft Auto 6 قرار است در پاییز ۲۰۲۵ برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس منتشر شود و احتمالاً با یک سال تاخیر برای پی‌سی نیز عرضه خواهد شد.

پست های مرتبط

سه مدل جدید کنسول ‌های Xbox Series | رونمایی در سال جاری

در طی رویداد شوکیس بازی‌های تابستانی ایکس باکس که شب گذشته برگزار…

بهترین کشور برای مهاجرت گرافیست‌ ها در سال 2024

طراحی گرافیک به عنوان یکی از حرفه‌ های جذاب و مهم در…

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

چگونه در سال ۲۰۲۴ طراحی گرافیک شروع کنیم

طراحی گرافیک، هنری است که با استفاده از خلاقیت و فناوری، پیام‌…

دیدگاه کاربران (2 دیدگاه)

دیدگاهتان را بنویسید