صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان : کمپانی مکسون از نسخه iPad نرم‌ افزار ZBrush رونمایی کرد

کمپانی مکسون از نسخه iPad نرم‌ افزار ZBrush رونمایی کرد

کمپانی مکسون از نسخه iPad نرم‌افزار ZBrush رونمایی کرد

فهرست مطالب

شرکت مکسون به تازگی از نسخه iPad نرم‌ افزار مشهور نرم‌افزار ZBrush رونمایی کرده است. این نسخه که برای آیپد طراحی شده، قرار است در سال 2024 عرضه شود و در رویداد ZBrush Summit معرفی شد.

برای بیش از دو دهه ، نرم‌افزار ZBrush به عنوان یک نرم‌ افزار برتر در مجسمه‌سازی دیجیتال برای طراحی مفهومی، جلوه‌های ویژه، طراحی بازی و موشن گرافیک شناخته شده است. با این حال، استفاده از این نرم‌ افزار به صورت سیار همیشه چالش‌ هایی داشته است. اگرچه نسخه دسکتاپ آن قابل اجرا بر روی ایستگاه‌ های کاری سیار است، اما تاکنون هیچ نسخه تبلتی برای آن موجود نبوده است. این محدودیت بسیاری از هنرمندان را به استفاده از دیگر برنامه‌ های مجسمه‌ سازی دیجیتال بر روی آیپد، از جمله Forger که محصولی دیگر از مکسون است، سوق داده بود.

نسخه iPad نرم‌افزار ZBrush قرار است این روند را تغییر دهد و این نرم‌ افزار محبوب را برای دستگاه‌ های iOS در دسترس قرار دهد. عرضه این نسخه برای سال 2024 برنامه‌ ریزی شده است، اما هنوز اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. مکسون هنوز جزئیاتی درباره تفاوت‌های این نسخه با نسخه دسکتاپ و همچنین نحوه دسترسی مشترکین به آن را اعلام نکرده است. در حال حاضر ، این شرکت به دنبال تست‌ کنندگان بتا برای این نسخه جدید است.

همچنین، مکسون وب‌سایت نرم‌افزار ZBrush برای iPad را با تصاویر شخصیت‌ هایی که با این نرم‌ افزار جدید ساخته شده‌ اند به‌ روز کرده است و پیوندی را برای ثبت‌ نام در رویداد راه‌ اندازی آن فراهم کرده است.

پست های مرتبط

دنیای پر درآمد رشته گرافیک

درآمد رشته گرافیک بسیار بالا بوده و رشته ای پرطرفدار است که…

مزایای استفاده از اینفوگرافیک در آموزش و یادگیری

در دنیای امروز، اطلاعات به صورت روزانه به حجم زیادی تولید می…

ویرایش عکس با هوش مصنوعی گوگل در گوشی‌ های قدیمی‌ تر

در حرکتی جذاب و نوید بخش، گوگل اعلام کرده که قابلیت‌ های…

دیدگاهتان را بنویسید