صفحه اصلی > بازی و سرگرمی : پیش‌بینی تحلیلگران | GTA 6، رکوردشکن تاریخ بازی‌های ویدئویی

پیش‌بینی تحلیلگران | GTA 6، رکوردشکن تاریخ بازی‌های ویدئویی

پیش‌بینی تحلیلگران | GTA 6، رکوردشکن تاریخ بازی‌های ویدئویی

فهرست مطالب

صنعت بازی‌های ویدئویی این روزها در شرایط مطلوبی به سر نمی‌برد و ما به طور پیوسته شاهد کاهش نیرو و بسته شدن استودیوهای بازی‌سازی هستیم. با وجود این، بازی‌هایی وجود دارند که پتانسیل تغییر اوضاع این صنعت را دارند، از جمله بازی GTA 6 ساخته استودیو راکستار، که برای انتشار در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده است و قطعاً یکی از با انتظارترین بازی‌ها در تاریخ صنعت بازی‌های ویدئویی شناخته می‌شود.

بازی GTA 6

در این زمینه، مت پیسکاتلا، کارشناس برجسته صنعت بازی‌های ویدئویی، در گفتگو با پورتال GamesIndustry.Biz، بر اهمیت نسخه جدید جی تی ای 6 و تأثیر بالقوه آن بر صنعت بازی تأکید کرده است. پیسکاتلا، که در شرکت Circana به کار مشغول است، بیان داشت که سال ۲۰۲۴ سالی درخشان برای بازی‌های ویدئویی به حساب نخواهد آمد و انتظار می‌رود شاهد رکود اقتصادی در این صنعت به میزان ۲ تا ۱۰ درصد باشیم.

بازی جی تی ای 6

به غیر از پیش‌بینی‌ها، بازی‌های Helldivers 2 و Palworld با ظهوری غافلگیرکننده، به افتخارات شگفت‌انگیز خود ادامه می‌دهند. این دو عنوان قادر به معکوس کردن روند نگران‌کننده آمارهای سال ۲۰۲۴ به صورت محسوسی هستند. با این وجود، حتی با وجود این بازی‌ها، پیسکاتلا معتقد است که برای رسیدن به سطح فروش قابل مقایسه با دستاوردهای حیرت‌آور سال قبل، نیازمند حداقل یک عنوان بزرگ و موفق دیگر هستیم.

بازی جی تی ای 6

متاسفانه، بیشتر بازی‌هایی که انتظار می‌رفت در صنعت بازی‌های ویدئویی معرفی شوند، تا قبل از سال ۲۰۲۵ عرضه نخواهند شد و در طول سال ۲۰۲۴ تنها تعداد کمی از عناوین در اختیار مخاطبان قرار خواهد گرفت. پیسکاتلا تأکید می‌کند که علی‌رغم چالش‌هایی که امسال با آن مواجه هستیم، سال بعدی میلادی پر از امید و جذابیت است؛ بخصوص با عرضه‌ی جی تی ای 6.

بازی GTA 6
پست های مرتبط

کارت اعتباری Xbox هم‌اکنون با مزایای جدید در دسترس قرار گرفت

مایکروسافت اعلام کرده است که کارت اعتباری Xbox Mastercard اکنون برای تمامی…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریمیک Prince of Persia | Sands of Time دیگر شباهتی به تریلر رونمایی ندارد

بسیاری مشتاقانه منتظر ریمیک بازی Prince of Persia: Sands of Time هستند،…

۲۲ فروردین ۱۴۰۳

بازی‌های کلاسیک راکستار اکنون در اشتراک جی‌تی‌ای پلاس

استودیو بازی‌سازی Rockstar Games اعلام کرده است که در ادامهٔ سال جاری،…

۱۵ فروردین ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید