صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان و هوش مصنوعی : هوش مصنوعی متا و انقلاب در دنیای تبلیغات

هوش مصنوعی متا و انقلاب در دنیای تبلیغات

هوش مصنوعی متا و انقلاب در دنیای تبلیغات

فهرست مطالب

امروزه این شبکه اجتماعی با به‌ روزرسانی سیستم بهینه‌ سازی خلاقانه ‌اش، به تبلیغ‌ کنندگان این امکان را می‌دهد تا با بهره‌ گیری از هوش مصنوعی مولد ، تصاویر و متن‌ های شگفت ‌انگیز بسازند. هوش مصنوعی متا در تلاش است که با استفاده از این ابزارهای نوآورانه، برندها را قادر سازد که همچنان یک مقصد جامع و آسان برای تبلیغات خود بیابند.

این شبکه اجتماعی اکنون به برندها امکان می ‌دهد تا تبلیغات خلاقانه خود را بارگذاری کرده و سپس هوش مصنوعی متا، براساس این ورودی‌ها، تصاویر تازه و جدیدی ایجاد کند. در نهایت، برندها می‌ توانند متن‌ها را تنظیم کرده و بر خروجی نهایی نظارت داشته باشند.

این پیشرفتی چشمگیر از فناوری ‌های تصویری قبلی هوش مصنوعی متا است که به برند ها اجازه می ‌داد تصاویر پس ‌زمینه را تغییر دهند یا اندازه آن‌ها را در فرمت‌ های مختلف بهینه کنند.

خلاقیت فراتر از مرزها

علاوه بر ابزار تصویر، هوش مصنوعی متا یک ابزار تولید متن نیز ارائه کرده که با هوش مصنوعی تغییراتی در عنوان یا متن اصلی تبلیغات ایجاد می‌کند. ابزار قبلی تنها بر متن تبلیغ کار می‌کرد، اما این نسخه جدید با توانایی‌های گسترده‌ تر، عنوان را نیز تغییر می‌دهد.

این ابزارهای پیشرفته تا پایان سال در دسترس کاربران سراسر جهان قرار می‌گیرند.

بازاریابی با تکیه بر تجربه

جان هیگمن، مدیر درآمدزایی هوش مصنوعی متا ، با طرح سوالی می‌پرسد: «چرا این بهینه‌سازی‌ها اهمیت دارند؟» او ادامه می‌دهد: «ما می‌دانیم که تکرار خلاقیت در تبلیغات، یکی از قوی‌ترین ابزارها برای تبلیغ‌کنندگان است.»

ابزارهای خلاقانه Advantage+ به بازاریابان اجازه می‌ دهند بهینه ‌سازی کنند و ببینند کدام ترکیب خلاقانه بهترین نتیجه را برای جذب مخاطبان به ارمغان می‌آورد.

اتوماسیون در خدمت تبلیغ‌دهندگان

هیگمن اعلام کرد که تقریبا تمامی تبلیغ ‌دهندگان هوش مصنوعی متا از حداقل یکی از محصولات Advantage استفاده می ‌کنند. این شرکت در آخرین گزارش درآمدی خود اعلام کرد که درآمد حاصل از کمپین‌ های Advantage+ بیش از دو برابر سال گذشته شده است.

با این مجموعه از ابزارهای خلاقانه، هوش مصنوعی متا همچنان به‌ عنوان پیشتاز در عرصه تبلیغات دیجیتال باقی خواهد ماند.

 

پست های مرتبط

دنیای پر درآمد رشته گرافیک

درآمد رشته گرافیک بسیار بالا بوده و رشته ای پرطرفدار است که…

مزایای استفاده از اینفوگرافیک در آموزش و یادگیری

در دنیای امروز، اطلاعات به صورت روزانه به حجم زیادی تولید می…

ویرایش عکس با هوش مصنوعی گوگل در گوشی‌ های قدیمی‌ تر

در حرکتی جذاب و نوید بخش، گوگل اعلام کرده که قابلیت‌ های…

دیدگاهتان را بنویسید