صفحه اصلی > انیمیشن : بازگشت قهرمانان | معرفی فیلم جدید از Teen Titans

بازگشت قهرمانان | معرفی فیلم جدید از Teen Titans

بازگشت قهرمانان | معرفی فیلم جدید از Teen Titans

فهرست مطالب

بازگشت قهرمانان | معرفی فیلم جدید از Teen Titans با توجه به گزارش هالیوود ریپورتر، یک فیلم جدید از تیم Teen Titans از استودیو دی‌سی به تهیه‌کنندگی جیمز گان و پیتر سفران در دست ساخت است. این پروژه که فیلمنامه‌اش توسط Ana Nogueira نوشته خواهد شد، که قبل از این به عنوان نویسنده فیلم Supergirl: Woman of Tomorrow دی‌سی که در حال حاضر در حال ساخت است، کار کرده بود.
DC ظاهرا در حال حاضر از دیدگاه این نویسنده در مورد Girl of Steel به اندازه کافی رضایت داشته که از او برای پیش‌نویس فیلمنامه Teen Titans بر اساس تیم کلاسیک متشکل از همراهان بزرگ‌ترین قهرمانان دنیای DC و سایر قهرمانان نوجوان، استفاده کند.
با این وجود، گزارش THR توضیحات کاملی از نسخه‌ای که برای این فیلم استفاده خواهد شد، فراهم نکرده است. از این رو، هر یک از شخصیت‌های معروف دهه ۶۰ میلادی از جمله رابین، واندر گرل، کید فلش، آکوالد و اسپیدی ممکن است حضور داشته باشند.
این فیلم قرار است تیم نوجوانان جدیدی را به تصویر بکشد که توسط نویسنده معروف، مارک وولفمن و هنرمند، جورج پرز، خلق شده و در سریال انیمیشن Teen Titans Go که بیش از ۴۰۰ قسمت به مدت هشت فصل پخش شده است، نقش اصلی را بازی می‌کنند.
در ادامه، نمایش لایو اکشن Titans که به تازگی به پایان رسیده است، نیز شخصیت‌های مشابهی را با بازیگرانی گسترده در چهار فصل به تصویر کشیده است. این تیم نوجوانان حالا به عنوان تیمی از تایتان‌ها شناخته می‌شوند و برترین تیم ابرقهرمانی دنیای دی‌سی هستند.
تایتان‌ها در حال حاضر برترین تیم ابرقهرمانی در دنیای دی‌سی هستند، زیرا لیگ عدالت در حال حاضر بازنشسته شده است (اگرچه بتمن، سوپرمن و بقیه هنوز به تنهایی در حال مبارزه با جرم و جنایت هستند).
بسیار محتمل است که Teen بر روی رابین متمرکز شود. چرا که تایید شده در کنار بتمن در فیلم آینده Brave and the Bold نقش اصلی را خواهد داشت.

پست های مرتبط

بازگشت دوباره انیمیشن لاکپشت‌های نینجا به دنیای سینما

پارامونت پیکچرز که پیش از این با نمایش‌های بصری جذاب از انیمیشن…

۲۶ فروردین ۱۴۰۳

انیمه فوتبالیست‌ ها پس از 43 سال به خط پایان رسید

در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۳، دنیای انیمه و مانگا شاهد رویدادی تاریخی…

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

انیمیشن کوکاکولا در رمضان | نماد جشن و معنویت

با همکاری استودیو Mill+، یکی از زیرشاخه‌های کمپانی Mill، به مناسبت حلول…

۲۴ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید