صفحه اصلی > اخبار گرافیک جهان : آینده گرافیک: عرضه کارت‌های گرافیک Arc Battlemage اینتل سال 2024

آینده گرافیک: عرضه کارت‌های گرافیک Arc Battlemage اینتل سال 2024

آینده گرافیک: عرضه کارت‌های گرافیک Arc Battlemage اینتل سال 2024

فهرست مطالب

اینتل تایید کرده که کارت‌های گرافیک سری Arc Xe2 Battlemage در اواخر سال 2024 به بازار عرضه خواهند شد. این شرکت در حال حاضر در حال آزمایش اولین دسته از پردازنده‌های گرافیکی Battlemage می‌باشد و حدود 30 درصد از تیم Arc GPU روی نرم‌افزار آن کار می‌کنند. اینتل قصد دارد تا اواخر سال جاری اطلاعات بیشتری را درباره سری Battlemage منتشر کند و همچنین امیدوار است که قبل از نمایشگاه CES 2025 این کارت‌های گرافیک را به بازار عرضه کند.

کارت‌های گرافیک نسل اول Arc Alchemist اینتل نتوانستند در لیست بهترین پردازنده‌های گرافیکی قرار بگیرند، اما این شرکت اکنون آماده است تا با ارائه نسل بعدی عملکرد آن‌ها را تقویت کند. از مدت‌ها قبل شایعه شده بود که این شرکت کارت‌های گرافیک Arc Xe2 Battlemage خود را در سال 2024 روانه بازار خواهد کرد، اما اکنون تام پترسن از اینتل تأیید کرده که سری Battlemage اواخر سال 2024 عرضه خواهد شد.

تست و آزمایش کارت‌های گرافیک Arc Battlemage توسط شرکت اینتل انجام شده است.

در طول مصاحبه‌ای با PCWorld پترسن، نماینده اینتل، اعلام کرد که شرکت قصد دارد نسل بعدی پردازنده‌های گرافیکی Arc را احتمالاً “قبل از نمایشگاه CES 2025” معرفی کند. وی اظهار کرد که در حال حاضر اینتل در حال آزمایش اولین دسته از چیپ‌های Battlemage است و حدود 30 درصد از تیم Arc GPU روی نرم‌افزار آن کار می‌کنند. همچنین به این اشاره کرد که مهندسان دیگر اینتل، از جمله تیم سخت‌افزاری، در توسعه تکنولوژی Celestial نیز مشغول به کار هستند که انتظار می‌رود به عنوان جانشین Battlemage عمل کند.

پترسن تصریح کرد که فرآیند توسعه Battlemage بسیار جذاب بوده و شرکت اینتل قصد دارد در اواخر سال جاری اخبار خوبی درباره کارت‌های گرافیک نسل بعدی خود منتشر کند.

این اعلامیه اولین بار است که اینتل به‌طور رسمی درباره برنامه‌های توسعه سری Battlemage خود صحبت می‌کند. همچنین ماه گذشته در یک رویداد معرفی تراشه‌های Meteor Lake در ژاپن، اینتل به طور ناخواسته فاش کرد که کارت‌های گرافیک نسل بعدی آن ممکن است در سال 2024 عرضه شوند. این موضوع در اسلاید‌های معرفی نقشه راه اینتل برای سال 2024 نیز آمده بود و شامل کارت‌های گرافیک Battlemage بود.

پست های مرتبط

 

نسخه جدید فتوشاپ 25.7 در آوریل 2024 منتشر شد ادوبی با انتشار…

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

خلاقیت در ناقص بودن! کمپین تبلیغاتی جدید چیتوز

کمپین جدید چیتوز با شعار «خلاقیت در ناقص بودن!» به طور جذاب…

۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

نسخه جدید اپلیکیشن موبایل Adobe Express توسط شرکت ادوبی رونمایی شد

شرکت ادوبی امروز با افتخار از اپلیکیشن موبایل جدید خود، Adobe Express،…

۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

دیدگاهتان را بنویسید